Кліщі для опресування

Підкатегорії

Кліщі для опресування (кримпер) – це електромонтажний ручний інструмент, який використовується для монтажу наконечників на різні види дротів. Оснащення користується попитом в електромонтажних роботах, укладання інтернет кабелю, електропроводки та інших видів проводів. Відповідно, базовий напрямок використання інструменту – це монтажні, будівельні роботи та автосервіс.

Купити кліщі для опресування (прес-кліщі)

Обтискні кліщі часто порівнюють з паяльником, який нібито з легкістю замінить кримпер. Це не зовсім так, просто тому, що обидва види пристроїв мають різний функціонал. Наприклад, є безліч операцій, пов'язаних із зварюванням металів, які неможливо замінити кліщами. Як і робота з багатожильною проводкою, яку простіше обтиснути за 3 секунди, ніж витрачати час на паяння.

На ринку України купити кліщі для опресування можна кількох видів. Базові відмінності – цільове призначення. Між собою інструмент поділяється на 3 основні категорії:

·         Кліщі. Основне завдання – спресовувати (обтискати) наконечники без ізоляції. Кільцеві, вилкові, штирі. Принагідно, кліщі можуть обтискати кабелі і в ізоляції. А ще виконувати зачистку від обплетення та різання кабелю.

·         Ручні преси. За фактом це багатофункціональні кліщі, у яких обтискна матриця має знімний механізм. Це універсальний ручний інструмент, купити якийсь для професійних потреб.

·         Пломбір – інструмент для встановлення пломб із свинцю чи пластмаси. Багато відомих виробників включають цей інструмент в категорію слюсарної оснастки для пресування кабелів.

Кліщі для опресування (кримпер) – ціна та якість

Вартість ручного інструменту безпосередньо залежить від конструктивних особливостей та призначення. Тому, в першу чергу, покупець повинен точно розуміти, як він використовуватиме слюсарний пристрій. Наприклад, можна купити кліщі для опресування, що працюють за принципом пасатижів або стискають діафрагмою. За конструктивних відмінностей, ціна інструменту буде ідентичною.

На якість кримпера, більшою мірою, впливає завод-виробник. Саме бренд, ще на етапі виробництва, вибирає матеріали для виготовлення інструменту та виконує додаткову обробку виробів. Хороший інструмент для обтиску проводів випускає компанія KNIPEX . Можна навіть відзначити, що за співвідношенням ціна-якість, у виробника більше шансів посісти перше місце у рейтингу найкращих інструментів. Гідні інструменти пропонує тайванський бренд King Tony .

Де вигідно купити кліщі для пресування

Ручний слюсарний інструмент для обтискання проводів можна підібрати в будь-якому будівельному магазині або гіпермаркеті. Але якщо потрібний великий асортимент товарів у розрізі різних брендів, то краще довірити свій вибір магазину інструментів LDinvest . Купити кліщі для опресування вигідно роздрібним та оптовим покупцям. Інструмент доступний поштучно та в наборах.

Окрім багатого вибору, порадує покупців і ціна обтискного інструменту. Є рішення у бюджетному, середньому та Преміум сегменті. Всі товари мають оригінальне походження та супроводжуються офіційною заводською гарантією.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Сечение кабеля, мм²
ещё... свернуть
Диаметр, в мм
Фільтр