Хрестові викрутки

Підкатегорії

Хрестові викрутки – це ручний слюсарний інструмент для закручування або демонтажу елементів різьбових з'єднань з хрестоподібним шліцом. Самонарізи, гвинти, шурупи, болти - під будь-який елемент кріплення підходить інструмент. Хрестові викрутки користуються попитом в автосервісі та будівництві, на виробництві, в аграрному секторі, побуті. Застосування інструменту пов'язані з будь-якою сферою діяльності.

Купити хрестові викрутки – види, особливості

Наконечник, стрижень та рукоятка – 3 базові компоненти слюсарного пристрою. В Україні можна замовити хрестову викрутку, орієнтуючись на технічні характеристики інструменту та його функціональність. Ціна безпосередньо залежить від матеріалу та фізичних розмірів.

·         Викрутка хрестова звичайна. Класичний інструмент обслуговування елементів кріплення. Стрижень із хромованадієвої сталі. Рукоятка з пластику, дерева або гуми. Відрізняються викрутки посадковим розміром шліцю та довжиною. Маючи мінімальну ціну на ринку, інструмент дуже популярний у побуті.

·         Викрутка слюсарна. Найчастіше у такого інструменту двокомпонентна об'ємна рукоять, здатна передавати більше зусилля. Стрижень із хромованадієвої сталі, а наконечник має додаткове захисне покриття та намагнічений. У рукояті є спеціальний отвір для нарощування моменту, що крутить. На тильній стороні слюсарного пристрою може бути металева ударна п'ята. Слюсарні викрутки належать до професійного інструменту. Продаються поштучно або в наборах.

·         Викрутка спеціальна. Пристосування для вузьконаправлених робіт виділяються і натомість решти інструменту незвичайним зовнішнім виглядом. Викрутки з гнучким стрижнем, для роботи у важкодоступних місцях. Інструмент у наборі з бітами, де стрижень виступає у ролі комірця. Посилені викрутки із сталей, легованих молібденом. Для роботи з електричними приладами діелектричний слюсарний інструмент.

Як замовити хрестові викрутки – найкраща ціна

Насамперед, покупцю потрібно знати цільове призначення інструменту. Більшість викруток універсальна, але завжди слід враховувати зручність експлуатації. Розмір шліцю, довжина стрижня та жорсткість рукоятки. Хрестова викрутка повинна легко лежати в руці і передавати момент, що крутить, в обох напрямках.

Для роботи на відкритому просторі, краще купити інструмент стандартної довжини з м'якою прогумованою рукояттю. Ціна такого інструменту трохи вища, ніж викрутки із пластиковими ручками, але зручності більші. У важкодоступних місцях простіше працювати з викруткою, що має подовжений стрижень. Якщо передбачається робота з прикипілими або заржавілими елементами кріплення, обов'язково купується посилена викрутка з надійним і міцним шліцом.

У магазині інструменту LDinvest підібрати та купити слюсарний пристрій легко. Асортимент порадує професіоналів та новачків. Для автосервісу та виробничих потреб є відмінні набори викруток для виконання найскладніших завдань. У будь-якій ціновій категорії покупець обов'язково знайде потрібний ручний інструмент. Усі викрутки супроводжуються сертифікатами якості та офіційною довічною гарантією заводу-виробника.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Длина, мм
ещё... свернуть
Тип наконечника
Размер наконечника
ещё... свернуть
Тип отвертки
Фільтр