Кернера

Підкатегорії

Інтернет-магазин LDinvest пропонує своїм покупцям високоякісний ручний інструмент, що має сертифікати якості. Всі пристрої виготовляються з інструментальної сталі з додаванням легуючих компонентів. Такий матеріал характеризується високим ступенем міцності та стійкістю до утворення корозій. Тому фахівці можуть працювати з таким обладнанням навіть за умов негативного середовища.

Купити кернер - інструмент для розмітки

Кернер – слюсарний пристрій, який використовують для виконання розмітки під свердло на металі та інших твердих матеріалах. Є металевим стрижнем, з одного боку якого жало, а з іншого ударна частина.

Кернери бувають: механічні та автоматичні. Механічний інструмент робить розмітку за допомогою молотка. Ціна такого інструменту мінімальна. Автоматичний – має свій ударно-спусковий механізм. Слід зазначити, що пристосування мають різну довжину рукоятки і діаметр робочої поверхні.

 

Купити кернер в Україні пропонує магазин інструменту LDinvest . Всю свою продукцію компанія супроводжує довічною гарантією. Вибір якісного інструменту від надійного виробника – запорука процвітаючого бізнесу!

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Ширина рабочей поверхности, мм
Фільтр