Кардани

Підкатегорії

Кардани – це допоміжні аксесуари для слюсарного інструменту, призначені для обслуговування елементів кріплення у стисненому просторі або важкодоступних місцях. По суті, кардан – це проміжне пристосування між торцевою головкою та коміром. Оснащення користується попитом в автосервісі та виробництві.

Купити кардани: особливості, ціна

Пристосування здатне передавати момент, що крутить, від інструменту кріплення без втрат під будь-яким кутом. Конструкція кардана проста – кілька стрижнів із посадкою під квадрат інструменту та головки з'єднані шарнірним механізмом. Шарнір може обертатися на всі боки і відхилятися під різними кутами.

Виготовляються кардани з того самого матеріалу, що і інструмент. Зокрема, використовується хромованадієва сталь з додаванням молібдену. В результаті, покупець отримує дуже міцний, надійний та довговічний інструмент. Ціна кардану більше залежить від розміру посадкового квадрата та матеріалу виготовлення, ніж від бренду.

Види карданів – які можна замовити в Україні

На українському ринку можна придбати оснастку у різному виконанні. Базовим критерієм вважаються фізичні розміри, конструкційні особливості та посадковий квадрат. Кардани бувають з одним або кількома колінами, що дозволяє використовувати інструмент у будь-яких, навіть найскладніших умовах. За фізичними розмірами, оснащення буває стандартним, укороченим і довгим.

За функціональністю, оснащення буває звичайним і для ударного інструменту. Звичайно, необхідно подбати про повну сумісність всіх компонентів, які планується зібрати в єдину конструкцію. Кардани можна купити в магазині LDinvest окремо, або в готових наборах з торцевими головками. На другий варіант ціна дорожча, зате покупцю не треба думати про сумісність усіх аксесуарів, які потрібні для роботи з елементами кріплення.

Як вибрати та купити кардан для ручного інструменту

В першу чергу, аксесуар завжди підбирається під наявний комір, тріскотку, динамометричний ключ та інший інструмент. А точніше під посадковий квадрат. Фахівці не рекомендують використовувати перехідники-адаптери при роботі з карданами. Так як набірна конструкція знижує ефективність слюсаря та комфортабельність в експлуатації оснастки.

За механізмом кардани бувають кульовими та шарнірними. Обидва варіанти, за функціональністю ідентичні, але при проведенні вузькоспеціалізованих робіт, наприклад, з пневматичним або електричним інструментом, кульовий кардан дозволяє створити жорсткіше з'єднання з кріпленням. Кардани можуть відрізнятися кутом нахилу - про це теж не можна забувати, якщо планується робота під негативним кутом з елементом різьбового з'єднання.

У тих випадках, коли покупець не знає, який кардан для інструментів купити, краще довіритись продавцям у магазині. Менеджери компанії LDinvest допоможуть знайти гідне рішення щодо функціональності та ціни. Головне, уточнити розмір посадкового квадрата під змінні насадки та обладнання. І вказати вид запланованих робіт з обслуговування елементів різьбового з'єднання.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Фільтр