Кабелерізи та ножиці для дротяних тросів

Підкатегорії

Кабелерізи та ножиці для дротяних тросів – це ручний інструмент для монтажних робіт. Використовується для швидкої розрізки проводів великого діаметра. Інакше, пристрої називають кабельними ножицями. Слюсарний інструмент має попит у виробництві, будівництві та енергетичному секторі.

Які можна купити кабелерізи та ножиці для дротяних тросів

Всі види ручного інструменту, незалежно від розмірів та функціональності, поділяються на 2 базові категорії:

·         Механічні. Ріжуча кромка знаходиться на спеціальному передатному механізмі, який здатний багаторазово збільшувати зусилля, що прикладається.

·         Гідравлічні. У ножицях для різання тросів встановлена звичайна гідравлічна система – поршень та циліндр. За рахунок перекачування олії інструмент здатний створювати величезні зусилля з мінімальними фізичними витратами слюсаря.

Чим відрізняються кабелерізи від ножиць для дротяних тросів

Зовні, перераховані інструменти можуть бути схожі - ріжуча кромка і рукоятки встановленої довжини. Відмінності можуть стосуватися конструктивних особливостей. Зокрема, твердість лез, їх заточування та розташування один до одного. Відповідно, кожен інструмент має свої характеристики з розрізання проводів.

·         Кабелерізи. Інакше – кабельні ножиці. Купити кабелерізи найкраще для роботи з розрізанням проводки з кольорових металів (мідь та алюміній). У поодиноких випадках можна застосовувати інструмент для роботи з кабелем, що має стрічкову сталеву броню. З огляду на те, що ціна кабельних ножиць далеко не в бюджетному сегменті, краще скористатися рекомендаціями виробника.

·         Ножиці для дротяних тросів. Інакше – тросорізи. За назвою, замовити ручний інструмент краще для роботи зі сталевим дротом або тросами. При виборі слюсарної оснастки треба приділяти увагу мінімальному і максимальному діаметру матеріалу, що розрізається. Це треба для того, щоб продовжити термін служби ріжучих кромок.

·         Болторізи. Інакше – арматурні ножиці. Інструмент використовується для швидкого розрізання тросів, болтів, ланцюгів та інших металовиробів.

Купити кабелерізи – ціна та якість

Вартість ручного інструменту завжди відповідають вимогам, на які націлився покупець. Головний компонент у цьому пристрої – ріжуча головка. Тому всі якісні властивості зачіпають, переважно, технічні параметри кромок і стискаючого механізму.

Вирішили купити кабелерізи – почніть із розмірів проводки, яку необхідно швидко розрізати. У розрахунок йде діаметр виробу та матеріал виготовлення. Чим твердіший метал, тим дорожче за ціною вийде ручний інструмент.

Де замовити кабелерізи за вигідною ціною

Однозначно, на ринку України таке слюсарне приладдя треба купувати у спеціалізованих магазинах. Відмінне рішення - компанія LDinvest . Гіпермаркет ручного інструменту гарантує найкращий сервіс роздрібним та оптовим покупцям. У перелік переваг входять величезний асортимент товарів та мінімальна ціна. Купити кабелерізи та ножиці для дротяних тросів вигідно завжди.

Вибираючи ножиці для тросів, завжди приділяйте увагу бренду і гарантійним зобов'язанням. Гідні виробники, такі як торгові марки Knipex , King Tony , WIHA пропонують купити навіть запчастини до інструменту. Наприклад, змінні рукоятки або ріжучу головку у зборі.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Сечение кабеля, мм²
Тип Реза
Диаметр, в мм
Диаметр кабеля, мм
ещё... свернуть
Фільтр