Інструменти для видалення ізоляції та оболонок

Підкатегорії

Інструменти для видалення ізоляції та оболонок – це різновид слюсарного приладдя, що використовується для роботи з проводами. Зокрема, для проведення підготовчих та монтажних робіт. Продукція користується попитом в автосервісі, провадженні, електромонтажній справі та у комунальників.

Купити інструменти для видалення ізоляції та оболонок

Єдиного пристрою для вирішення всіх завдань покупець на ринку України не знайде. Але в розрізі продукції всього одного виробника легко знайти кілька ручних інструментів, здатних максимально закрити потребу. Щоб покупцю було простіше зорієнтуватися у виборі, все слюсарне приладдя поділено на кілька базових категорій:

·         Інструмент для роботи з оптоволокном. Це ручні пристрої, здатні швидко і з дуже високою точністю знімати ізоляційний шар з оптичного волокна. Пристрої можуть бути механічними та електронними. Другий варіант дозволяє виконувати більш точний зріз.

·         Кліщі та стрипери. Автоматичні та самоналаштовуються ручні пристрої використовуються для швидкого зняття ізоляції з кабелів. При виборі інструменту слід враховувати форму перерізу кабелю. Тому що є рішення для плоских та круглих виробів.

·         Інструмент для зачистки кручений пари. Зручний пристрій, який користується попитом у провайдерів та монтажників.

·         Пристрій для обробки коаксіальних кабелів.

·         Інструмент для зняття оболонки із силових кабелів. Виконуються у вигляді ножів чи стриперів.

Інструмент для зачистки проводів: ціна-якість

Головна особливість слюсарного оснащення, яким пишається будь-який виробник – це функціональність. Правильно підібравши інструмент для видалення ізоляції та оболонок, можна отримати найкращий результат щодо продуктивності в роботі. Природно, для цього потрібно ще мати досвід у роботі та вправність. Так як більшість слюсарних пристроїв має складну конструкцію і вимагає знань з налаштування та володіння інструментом.

Ціна слюсарного інструменту не в бюджетному сегменті. Але тільки це оснащення здатне швидко та ефективно виконати будь-які поставлені завдання у найкоротші терміни. І тут вже майбутньому власнику вибирати - купити інструмент або віддати перевагу більш дешевому слюсарному приладдя.

Де придбати інструменти для видалення ізоляції та оболонок

Найкраща ціна слюсарного приладдя тільки у офіційних дилерів в Україні. Один із таких партнерів у брендів – компанія LDinvest . Магазин інструментів пропонує купити слюсарне приладдя для роботи з проводкою будь-якого типу. Інструменти для видалення ізоляції та оболонок мають оригінальне походження та привабливу для українців вартість.

Перед покупкою інструменту радимо проконсультуватися з менеджерами компанії. Так як однакові з вигляду приналежності можуть мати різну функціональність. Якщо покупець не впевнений у своїх силах, щодо самонавчання, можна уточнити у продавця, як користуватися ручним інструментом.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Сечение кабеля, мм²
ещё... свернуть
Тип Реза
Диаметр, в мм
Диаметр кабеля, мм
ещё... свернуть
Фільтр