Інструмент моторної групи

Підкатегорії

Інструмент моторної групи – це вузькоспеціалізоване оснащення, призначене для обслуговування вузлів та деталей автомобільного двигуна. Головне завдання інструменту – допомогти слюсарю якісно та швидко виконати ремонт в умовах приватного гаража чи автосервісу.

Придбати інструмент моторної групи: особливості

На ринку України, оснащення можна замовити поштучно (під одне завдання) або у підготовлених наборах (для універсальних робіт). Причому, весь інструмент відрізняється за цільовим призначенням, відповідністю марки та моделі автомобіля. Відповідно і ціна у всіх пристроїв різна.

В асортименті магазину інструментів LDinvest зібрані затребувані пристосування для аматорських та професійних завдань під найбільш популярні автомобілі в Україні. Але, за відсутності необхідного інструменту, його можна привести на замовлення покупцю. Працюючи безпосередньо з тайванським виробником, ми готові поставити вузькоспеціалізоване оснащення замовнику.

Замовити інструменти моторної групи – ціна-якість

Зважаючи на те, що двигун – це складний агрегат, що складається з великої кількості деталей та механізмів, інструмент для ремонту підбирається під кожен вузол індивідуально. У нашому магазині є такі види товарів:

·         Оснащення для роботи з різьбовими з'єднаннями. Викручування шпильок, монтаж елементів кріплення із заданим крутним моментом, демонтаж датчиків тощо.

·         Пристрої для зняття деталей, встановлених із натягом. Вибивання осей, валів, шківів та підшипників. Для цих завдань можна використовувати також універсальні знімання підшипників.

·         Устаткування для діагностики поломок двигуна. Зокрема, це механізми та електроніка, здатні визначати несправність агрегату у робочому стані. Купити їх зручно не лише для автосервісу, а й для приватного гаража.

·         Професійні набори марок авто. Рішення станцій ТО націлені обслуговування певних моделей бензинових чи дизельних двигунів від різних виробників.

·         Допоміжні засоби діагностики. Вимірники компресії, шаблони, фіксатори – весь інструмент, який не потрапляє до основних категорій товарів.

Як вибрати та купити інструмент моторної групи

Специфіка оснащення така, що ціна тут не відіграє особливої ролі. Так як функціональність та сумісність у пріоритеті для любителя та професіонала. Тому інструмент моторної групи підбирається виходячи з переліку завдань, які потрібно виконати для обслуговування двигуна. І не потрібно шукати універсальність в експлуатації – її немає для такого типу обладнання. Краще наголосити на зручності та довговічності ручного інструменту.

Фахівці знають, яке оснащення їм необхідне і обов'язково знайдуть гідне рішення. А любителям, які ремонтують свій автомобіль в особистому гаражі, ми рекомендуємо проконсультуватися з менеджерами компанії LDinvest . Обов'язково вкажіть у замовленні марку, модель та рік випуску транспортного засобу. Наші продавці перевірять сумісність інструменту двигуна та допоможуть зробити правильний вибір.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Фільтр