Інструмент для ремонту підвіски

Підкатегорії

Інструмент для ремонту підвіски – це вузькоспеціалізовані пристрої та аксесуари, призначені для обслуговування автомобілів в автосервісі або гаражі. До переліку продукції входить оснащення для ремонту ходової, кермової та гальмівної системи транспортного засобу.

Купити інструмент для ремонту підвіски: ціна-якість

Низька якість дорожнього полотна на території України призводить до того, що навіть нові автомобілі із салону схильні ламатися раніше за гарантійний термін. Не кажучи вже про транспорт із багаторічним стажем. Працездатність підвіски автомобіля – це безпека для власника машини та його родини. Тому ремонт неминучий. Роботи з відновлення можна виконати на станції ТО чи власними силами. І щоб спростити завдання слюсарю, виробники випускають вузькоспеціалізований ручний інструмент.

У магазині LDinvest можна завжди купити аксесуари та пристрої для відновлення підвіски будь-якого автомобіля. Тайванський бренд King Tony пропонує унікальні рішення для легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарських машин та спецтехніки. Ціна інструменту для ремонту підвіски залежить від складності пристосування та його конструкційних особливостей. Покупець повинен знати, що все оснащення буває двох основних типів: для діагностики несправностей та проведення ремонту.

Види інструменту для підвіски автомобіля

Для ремонту ходової частини обов'язково знадобляться знімач кульових опор та наконечників. З огляду на жорстку посадку з натягом, найкращим рішенням стане гідравлічний ручний інструмент. Орієнтований проведення універсальних робіт, але немає гарантії того, що підійде під всі марки автомобілів одночасно. З іншого боку, знімники ідеально демонтують втулки, півосі, кермові тяги, сошки, хрестовини. Підібрати оснащення не важко всім відвідувачам магазину інструментів LDinvest .

Для обслуговування пружин підвіски використовуються стяжки. Бувають вони універсальними та спеціальними. Можуть мати механічний чи гідравлічний привід. Для роботи зі стійками, кермовими пальцями, підшипниками, хомутами та іншими дрібними деталями, краще купити готовий набір. На комплект завжди зручна ціна. Комплектується такий інструмент для ремонту підвіски дуже корисними у роботі пристроями. Тут важливо пам'ятати про сумісність за розміром деталей, що обслуговуються. Є набори для легкових та вантажних автомобілів. І вони несумісні між собою.

Підвіска автомобіля, для автовласника, що знається на техніці, досить простий вузол. І здійснити його ремонт не проблематично. Маючи під рукою потрібний інструмент, завдання вирішується швидко та ефективно. У тих випадках, коли покупець не знає, який пристрій для ремонту підвіски купити, можна порадитися з продавцями в магазині. Але, не маючи досвіду в обслуговуванні, найкращим рішенням буде звернення до автосервісу. Станції ТО мають у наявності весь необхідний інструмент для відновлення підвіски та зроблять свою роботу якісно.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Фільтр