Головки ударні 3/4"

Підкатегорії

Головки ударні 3/4" – це змінна торцева насадка для ручного інструменту. Застосовується оснастка для роботи з елементами кріплення – відкручування та закручування болтів, гайок, гвинтів. ключ.

Купити голівки ударні 3/4": особливості

Торцеві насадки, маючи великий посадковий квадрат 3/4" застосовуються для роботи з елементами кріплення, що мають розмірність від 19 до 60 міліметрів. Формат найбільш популярний у сільському господарстві та автосервісі, де потрібне часте обслуговування вантажівок і спецтехніки. виробничі підприємства.

Замовити торцеві ударні головки 3/4" – види, ціна, якість

Конструкційно, це деталь циліндричної форми, де робочою частиною виступає внутрішня частина, що називається профілем. Буває він 6-ти чи 12-гранним. А також може мати вузькоспеціалізований формат у вигляді зірочки ( Torx ), шестерні ( Spline ) та інших симетричних фігур.

В Україні можна купити ударні головки, орієнтуючись на технічні характеристики, зручності у роботі, комплектацію та ціну. Щоб покупцю було простіше зорієнтуватися у виборі, магазин LDinvest пропонує у своєму каталозі товарів оснастку за такими критеріями:

·         фізичні розміри. Довжина головки, зовнішній діаметр робочої частини, заглиблення під кріплення. Торцеві насадки бувають укороченими, довгими, стандартними, тонкостінними.

·         Розмірність та формат посадки. Головки бувають метричними та дюймовими. Ціна інструменту ідентична. Можуть відрізнятися кількістю граней та їхньою формою. Насадка завжди підбирається одночасно і під ручний інструмент, і під елемент різьбового з'єднання.

·         Вузька спрямованість оснастки. Головки можуть поставлятися поштучно або компонуватися додатковими аксесуарами. Це можуть бути кардани, подовжувачі, біти. Є готові рішення у вигляді наборів із торцевими головками. Такий варіант передбачає у комплекті наявність коміра.

Як вибрати та купити ударні головки в Україні

Головна особливість такого оснащення у застосуванні коротких ударних навантажень. Виготовляються головки ударні 3/4" з легованої інструментальної сталі з додаванням молібдену і вольфраму. Особливість насадки - стійкість внутрішніх граней до фізичного пошкодження при ударі. Але головки не можна використовувати з ненаголошеним інструментом. руйнується (злизуються) Тому оснащення завжди підбирається під ручний інструмент і спосіб його використання.

У випадках, коли покупець не впевнений у виборі, краще звернутися за допомогою до продавців. Досвідчені менеджери компанії LDinvest відмінно розуміються на інструменті. І завжди підкажуть правильне рішення, орієнтуючись на потребу покупця. Довіряйте професіоналам та весь інструмент прослужить вам вічність. Ціна товарів відомих брендів вища, ніж китайські аналоги. Але й якість із довговічністю пропорційно вища.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Фільтр