Головки ударні 1/2"

Підкатегорії

Головки ударні 1/2" – це змінна торцева насадка для ручного інструменту, яка використовується для обслуговування елементів різьбового з'єднання. Оснащення застосовується для відкручування або монтажу болтів, гайок, гвинтів, що мають відповідні шліци. інше пристрій, що має посадковий квадрат 1/2".

Купити голівки ударні 1/2": специфіка та особливості

На ринку України, приєднувальний квадрат 1/2" вважається затребуваним. Використовується він для роботи з елементами кріплення, що мають розмірність від 8 до 23 міліметрів. Оснащення користується попитом в автосервісі, будівництві, виробництві, сільському господарстві та побуті.

Завдяки високому попиту, виробники пропонують купити сотні різновидів того самого типу оснащення. А щоби спростити вибір покупцю, є навіть готові рішення у вигляді наборів. У ящику, крім торцевих головок, часто присутній комір, подовжувачі, кардани та інше оснащення, що спрощує доступ до різьбового з'єднання.

Замовити ударні головки з квадратом 1/2" – види.

Для покупця, головними критеріями вибору завжди залишаються надійність, довговічність та ціна. Але всі ці характеристики вважаються другорядними, оскільки при роботі без зручності в експлуатації не обійтися. Інтернет-магазин інструменту LDinvest пропонує вибирати торцеві головки, орієнтуючись на базові технічні характеристики:

·         фізичні розміри. Це довжина голівки та зовнішній діаметр її робочої частини. Насадки бувають простими, укороченими та подовженими. Можуть йти в комплекті з карданом чи подовжувачем. Діаметр зовнішньої частини визначає товщину стінок головки. Бувають стандартними та тонкостінними.

·         Формат посадки під кріплення. Торцеві головки бувають 6-ти та 12-гранними. Можуть випускатися у форматі SL , Torx та з іншими вузькоспеціалізованими гранями під гайку або болт. Робоча частина може бути стандартною та поглибленою.

Як купити ударні торцеві головки 1/2" – ціна-якість

Найкраще рішення для професіоналів, однозначно, готовий набір торцевих насадок. Але, якщо потрібні голівки 1/2" під конкретний вид робіт, то перевагу слід віддавати зручності. тонкі стінки Будівельники воліють укорочені торцеві голівки і так далі.

Якщо покупець не знає, чому віддати перевагу, краще поцікавитися у продавців – яку купити торцеву голівку. Дізнавшись про призначення, менеджери магазину LDinvest завжди допоможуть із вибором. Про якість і надійність оснастки хвилюватися не варто. Тайванські та європейські виробники виготовляють дуже міцні та довговічні інструменти. Краще довіряти вибір крутим брендам. Нехай ціна на головки вища. Всі товари супроводжуються сертифікатами якості та офіційною довічною гарантією.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Фільтр