Головки ударні 1"

Підкатегорії

Головки ударні 1" – це змінні насадки для слюсарно-монтажного ручного інструменту. Використовуються вони спільно з комірами, гайковертами, тріскачками. Призначені для демонтажу або закручування елементів різьбового з'єднання. Зокрема, для роботи з болтами та гайками, що мають 6 або 12 гра.

Купити голівки ударні 1": особливості

Такий вид торцевих насадок для ручного інструменту відноситься до категорії професійної оснастки. Посадковий квадрат 1 дюйм призначений для роботи з гайками та болтами розміром від 36 до 80 міліметрів. Головки користуються попитом в автосервісі, на виробництві та у сільському господарстві.

Завдяки великим габаритам і високій стійкості до ударних навантажень, торцеві головки 1" ідеально підходять для роботи зі складними елементами різьбового з'єднання. Наприклад, вони допомагають швидко розібрати кріплення з зарізілим або прикипілим різьбленням. Що дуже цінується при обслуговуванні верстатів, вантажних автомобілів або спецтехніки.

Замовити ударні головки з квадратом 1 дюйм – ціна-якість

В Україні можна купити торцеві головки під ударний інструмент, орієнтуючись на цільове використання та технічні характеристики насадки. Ціна головок – другорядний чинник, який більше впливає розмірність, а чи не функціональність оснащення. У магазині LDinvest можна купити торцеві головки, орієнтуючись на такі характеристики:

·         Розмір. У метричній або дюймовій системі під 6-ти та 12-гранну посадку на елемент кріплення. Головки бувають стандартними, подовженими чи короткими. Можуть відрізнятися за товщиною стінок та внутрішньою глибиною під грані різьбового з'єднання.

·         Комплектація. Торцеві головки можна купити поштучно або в заздалегідь підготовлених наборах. У комплекті, що складається з декількох головок різного розміру, нерідко йде комір, подовжувач, кардан та інше оснащення для зручності обслуговування кріплення.

Як вибрати та купити ударні головки 1" в Україні.

Надійність та довговічність оснащення під ручний інструмент завжди у пріоритеті у покупця. Але з продукцією відомих світових брендів хвилюватися нема про що. Усі головки виготовляються лише з легованої інструментальної сталі з додаванням молібдену чи вольфраму. Так, ціна головок вища, але за довговічністю їм немає рівних. При виборі краще орієнтуватися на зручність в експлуатації. Завдяки величезному асортименту товарів у магазині LDinvest зручно купити універсальні або вузькоспеціалізовані ударні голівки 1".

Виробники не рекомендують використовувати дюймові насадки торцеві спільно з інструментом, що має менший розмір посадкового квадрата. Таке можна зробити, використовуючи перехідник. Так як при великих зусиллях можна пошкодити комір або тріскачку. А потужності гайковерта може не вистачити для виконання завдання. Професійне оснащення краще використовувати з відповідним інструментом. Перед покупкою торцевих головок краще порадитись із продавцями в магазині. Менеджери завжди допоможуть зробити правильний вибір.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Фільтр