Головки тип-Е

Підкатегорії

Головки тип-Е - це вид торцевих насадок для ручного інструменту, які застосовуються для роботи з елементами кріплення. Використовуються для демонтажу або закручування болтів і гайок, що мають відповідну посадку під кріплення. Для роботи з головкою потрібен інструмент – комір, гайковерт, тріскачка та інші пристосування, що мають посадковий квадрат.

Купити головки тип-Е: що це, особливості

Е-головки інакше називають насадками із профілем TORX . Зовні, являють собою шестикінцеву зірку із закругленими променями. Оснащення відноситься до категорії професійного вузькоспеціалізованого інструменту. Головки використовуються в автосервісі та на виробництві.

Головна особливість Е-головки в тому, що вона здатна при незначних розмірах передавати підвищене зусилля елементам різьбового з'єднання. Без наявності спеціального інструменту (за профілем) неможливо розібрати кріплення підручними засобами. Тому головки-Е багато фахівців автосервісу називають антивандальними.

Замовити головки тип-Е – ціна-якість

В Україні легко підібрати та купити насадки з профілем TORX , орієнтуючись на потребу та простоту в експлуатації. Ціна у виборі не має особливого значення. Покупцеві пропонують орієнтуватися на технічні характеристики головок:

·         Розмірність. Враховується посадка під інструмент та кріплення. У першому випадку це формат посадкового квадрата. Розмірність під кріплення буває метрична та дюймова – головка підбирається під болт або гайку.

·         фізичні розміри. Діаметр робочої частини головки та її довжина. Торцеві Е-насадки бувають короткими, стандартними, довгими. Можуть мати звичайну товщину стінок та тонку.

·         Тип матеріалу. Головки TORX виготовляють із хромованадієвої сталі – звичайні. А також їх хромомолібденової сталі – ударні торцеві головки. Зустрічається оснастка, що виготовляється з металу з додаванням вольфраму та інших компонентів, що легують, що покращують технічні характеристики інструменту.

Як вибрати Е-головки в магазині

Як і будь-яке інше оснащення, торцеві головки можна купити поштучно або в наборах. Другий варіант цікавий професіоналам. Адже крім повної комплектації головок під всі затребувані розміри кріплення, в наборах часто присутні коміри, кардан, подовжувачі під інструмент.

Доглядаючи головки типу Е в магазині LDinvest , ми рекомендуємо завжди орієнтуватися на посадковий квадрат наявного ручного інструменту. Тільки екстрених випадках допускається застосування перехідників між різними посадочними квадратами. Особливо, коли йдеться про перехід на більший розмір торцевої насадки.

У тих випадках, коли покупець не знає, чому віддати перевагу, краще порадитись із продавцями в магазині. Обов'язково треба вказати менеджерам, для яких цілей здобувається оснащення. Досвідчені продавці швидко знайдуть необхідний товар та нададуть покупцю перелік Е-головок на вибір у різному виконанні. Ціна інструменту здивує навіть найдбайливішого слюсаря.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Фільтр