Головки свічкові

Підкатегорії

Свічкові головки – це спеціальні торцеві насадки, що використовуються для обслуговування двигуна автомобіля. Оснащення використовується спільно з ручним інструментом, що має відповідний посадковий квадрат. У ролі приводу може виступати гайковерт, комір, динамометричний ключ, тріскачка.

Купити головки свічкові: види та особливості

В Україні свічкові головки представлені величезним асортиментом. Слюсарю та автовласнику пропонують купити насадки у простому виконанні, або придбати в комплекті зі зручним та функціональним коміром. Головні відмінності товарів – ціна, розмір під кріплення та зручність в експлуатації.

Особливість головок свічок у фізичних розмірах. Головки виготовляють тонкостінними, щоб була можливість дотягнутися до елемента різьбового з'єднання, розташованого в невеликому заглибленні. А щоб додати зручності в роботі користувачеві, виробник розробив та впровадив спеціальні механізми, що підвищують комфортабельність:

·         Гумовий фіксатор. Кругла вставка всередині головки з отвором усередині. Вона служить для захисту свічок від фізичних пошкоджень. Єдиний недолік такого фіксатора - неможливість обслуговувати нагріті свічки - гума швидко занепадає.

·         магнітний фіксатор. За ціною, рішення виходить дорожче за аналоги. Але працювати з такою головкою свічки значно зручніше. Монтаж та вилучення свічки спрощується до мінімуму.

·         Пружинний фіксатор. Свічкові головки часто називають класичними. Так як вони поєднують у собі, і зручність, і доступну вартість. Пружина гарантує цілісність свічки при встановленні та допомагає швидко витягти аксесуар при демонтажі.

Як замовити головки свічки – ціна-якість

Добре, виробники автомобільного транспорту та мотоциклів дотримуються міжнародних стандартів. Тому, головки свічкові легко підібрати та купити. Найбільш поширеними вважаються головки розміром 14 та 16 міліметрів. Цей профіль використовується у всіх сучасних транспортних засобах та спецтехніки. Типорозмір 19 міліметрів частіше зустрічається на мотоциклах та водному транспорті. Вітчизняний автопром раніше використав 21 або 22 міліметри. У поодиноких випадках, можна зустріти на вантажівках 24-мм свічки (М18х1.5).

Визначившись із розміром, не можна забувати про зручність користування. Без комірця працювати зі свічковою головкою незручно. Тому потрібно підібрати ручний інструмент обслуговування двигуна. Професіонали воліють звичайний Т-подібний комір з шарнірним механізмом. Таке рішення можна відразу купити в комбінації із торцевою головкою. Якщо покупцеві потрібна універсальність – застосування оснастки для роботи з гайками та болтами, то краще придбати головку без вбудованого фіксатора свічки.

У будь-якому випадку перед покупкою ми рекомендуємо порадитися з продавцями в магазині. Менеджери компанії LDinvest підкажуть найкраще рішення щодо якості. Плюс ціна оснастки варіюється від бренду до бренду. Покупцеві залишиться тільки вибрати головку, що сподобалася, з декількох варіантів.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Фільтр