Головки для пошкоджених гайок

Підкатегорії

Головки для пошкоджених гайок – це вузькоспеціалізований інструмент для демонтажу кріпильних елементів з деформованими гранями. Інакше оснастку називають головками для злизаних болтів та гайок. Зовні це звичайна торцева головка, у якої внутрішні грані виконані у формі закруглених різців. Для роботи з оснащенням потрібен комір або інший інструмент, що має дюймовий посадковий квадрат.

Купити головки для пошкоджених гайок: особливості

Покупець повинен знати, що такий інструмент при демонтажі кріплення повністю руйнує гайку або болт. Тобто подальше використання елемента різьбового з'єднання неможливе. Тому при розбиранні кріплення слід дуже акуратно виконувати обертання коміра, щоб встигнути викрутити болт або гайку до повного руйнування.

Не можна сказати, що всі головки для пошкоджених гайок, які представлені на ринку України, гарантовано впораються з поставленим завданням. Тому магазин LDinvest рекомендує купити якісний інструмент відомого бренду за демократичною ціною. Особливість його в тому, що він підходить для більшості завдань у виробництві та автосервісі. Головки виготовляються із міцної легованої сталі та підходять для застосування ударних навантажень.

Замовити головки для пошкоджених гайок – ціна-якість

Виконуючи однаковий функціонал, оснащення може відрізнятися за призначенням та способом застосування. В асортименті магазину доступні поштучно головки і в готових наборах. Підібрати головки під метричний чи дюймовий елемент кріплення не складе проблем. При виборі завжди слід враховувати технічні характеристики оснащення:

·         Загальна довжина голівки. Підбирається під умови експлуатації. Головки бувають стандартними, укороченими та довгими.

·         Товщина стінок насадки. Головки бувають звичайними та тонкостінними. Другий варіант частіше використовується в автосервіс для демонтажу елементів кріплення на литих дисках.

·         Розмір заглиблення під кріплення. Робоча частина головки може бути класичною та поглибленою. Вибір залежить від товщини головки болта або гайки. Ціна інструменту тут більше залежить від комплектації, а чи не типу.

·         Посадковий квадрат під комір. Вибір робиться на користь наявного інструменту - гайковерт, динамометричний ключ і інше оснащення з механізмом, що обертається.

Оснащення завжди підбирається під використовуваний інструмент. А точніше під посадковий квадрат наявного коміра. Враховуючи специфіку розміщення та форми різців, головки для пошкоджених гайок потрібно точно поєднувати розмір оснастки з елементом кріплення. Ці головки не можна використовувати з болтами та гайками, що мають неушкоджені грані.

Для професійного використання краще одразу купити набір інструменту. Якщо покупець не знає, чому віддати перевагу - допоможе менеджер магазину інструментів LDinvest . Наш спеціаліст добре розбирається у всіх видах оснащення та швидко надасть перелік необхідної продукції. Довіряйте професіоналам – купуйте надійний та довговічний інструмент перевіреного часом бренду. На оптових покупців чекає цікава ціна інструменту та умови оплати.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Фільтр