Головки 3/8"

Підкатегорії

Головки 3/8" - це змінні торцеві насадки, призначені для роботи з елементами кріплення. Оснащення використовується для закручування або демонтажу гайок, болтів і гвинтів, що мають відповідні голівки грані. динамометричний ключ.

Купити головки 3/8": специфіка та застосування

Торцеві готування формату 3/8" використовуються для роботи з елементами різьбового з'єднання розмірністю від 6 до 22 міліметрів. У різних виробників, показники можуть варіюватися в обох напрямках з невеликим кроком. діяльності.

На ринку України можна купити насадки для роботи з елементами кріплення, орієнтуючись на функціональність та розмір. Ціна торцевої головки – другорядний фактор, на який впливає більше бренд, завод-виробник. Щоб простіше було зорієнтуватися у виборі, всі головки розділені на категорії за призначенням:

·         Формат голівки. Оснащення буває 6-ти та 12-гранною. Для вузькоспеціалізованих робіт, у виробника є рішення під профіль SL , TORX та інші.

·         фізичні розміри. У розрахунок йде довжина головки, товщина стінок (впливає діаметр насадки), глибина виїмки під шлиц. Оснащення завжди підбирається під вигляд робіт, що проводяться.

·         Тип голівки. Торцева насадка буває звичайною та ударною. Другий варіант використовується разом із ударним інструментом.

Як замовити торцеві головки 3/8" – ціна-якість

У магазині LDinvest Оснащення можна підібрати поштучно, або купити в наборі. Другий варіант спрямований на фахівців. У комплекті, крім головок різних розмірів, може бути вороток, кардан, подовжувач та інші аксесуари для спрощення доступу до елементів кріплення.

При виборі краще орієнтуватися на умови використання інструменту, а не ціну. Специфіка оснащення така, що для підступу до різьбового з'єднання потрібно точно прорахувати довжину та діаметр головки. Якщо передбачається робота під кутом, з неповним контактом насадки на болтах і гайках, краще купити головки 3/8" з 12-ма гранями. Для точної передачі крутного моменту, особливо для роботи з гайковертом, слід підбирати тільки сумісні насадки. Планується разове використання головки – можна купити оснастку поштучно.У професійних цілях без набору не обійтися.

Вибір бренду теж відіграє роль покупців. Адже довговічність та надійність торцевих головок безпосередньо залежить від якості металу, з якого вони виготовлені. Плюс, ціна сильно варіюється. Вся продукція виготовляється із легованої інструментальної сталі. Оснащення неможливо підробити, а продавець завжди дає офіційну довічну гарантію на весь інструмент. Якщо покупець не знає, що купити, краще порадитись із продавцями в магазині. Менеджери компанії LDinvest швидко підберуть необхідні товари за функціональністю, комплектацією та ціною.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Фільтр