Головки 3/4"

Підкатегорії

Головки 3/4" - це оснастка, призначена для роботи з елементами кріплення. Використовується вона для закручування або демонтажу болтів і гайок. Торцеві головки завжди використовуються з ручним інструментом, що має посадковий квадрат під оснастку і здатні передавати крутний момент. Це може бути звичайний комір. , динамометричний ключ або гайковерт Головки користуються попитом в автосервісі, будівництві, виробництві та побуті.

Купити торцеві головки 3/4": види

В Україні можна замовити торцеві головки для 6-ти та 12-гранних болтів або гайок. Є ще свічкові та вузькоспеціалізовані. Маючи практично ідентичну ціну, оснащення може разюче відрізнятися за технічними характеристиками:

·         Тип торцевої голівки. Бувають простими та ударними. Звичайні торцеві головки виготовляються з хромованадієвої сталі, яка стійка до тривалого використання під динамічним навантаженням. Ударні пристрої виготовляються з хромомолібденової сталі і пристосовані до підвищених короткочасних навантажень (удар молотком). Ціна ударних головок вища, ніж звичайних.

·         Фізичні розміри основи. Головки бувають довгими, стандартними та короткими. Різні габарити оснащення впливають на зручність роботи з елементами кріплення у важкодоступних місцях, або в обмеженому просторі.

·         Товщина стінок головки та глибина посадки. Для вузькоспеціалізованих завдань, наприклад, для роботи в поглибленнях, без таких головок робота з кріпленням неможлива.

Замовити торцеві головки 3/4" - ціна- якість

У всієї оснастки є 2 важливі критерії, за якими вона підбирається. Посадковий квадрат під ручний інструмент (гайковерт, комір, динамометричний ключ). Розмір посадки під елемент різьбового з'єднання. Торцеві головки бувають дюймовими та метричними.

Незалежно від виду оснащення, купити її в магазині інструменту LDinvest можна поштучно або в наборах. Другий варіант передбачає наявність однотипних головок торцевих різних розмірів. У наборі може бути вороток, кардан, перехідники під ручний інструмент.

Як купити торцеву головку з посадковим квадратом 3/4"

Враховуючи, що покупця цікавить надійність та довговічність оснащення, наголос завжди краще робити на виробника. Головки 3/4" відомих брендів виділяються бездоганною якістю серед аналогів конкурента. Виробники супроводжують всю свою продукцію сертифікатами якості та дає офіційну довічну гарантію. Наприклад, весь інструмент та оснащення бренду King Tony захищені від підробки. Нехай ціна інструменту вища за китайські аналоги, але й довговічність на високому рівні.

Особливу увагу при покупці слід приділяти повній сумісності головок торця з наявним інструментом. Йдеться про посадковий квадрат. Використання перехідників допустиме, але не рекомендується жодним виробником. Оскільки під час передачі великих зусиль порушується точність з'єднання інструменту з елементом кріплення. Якщо покупець не може визначитися із вибором, завдання краще покласти на плечі продавця. Досвідчені менеджери завжди запропонують найкраще рішення щодо ціни та функціональності.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Фільтр