Головки 1/4"

Підкатегорії

Головки 1/4" – це змінні торцеві насадки для ручного інструменту, призначені для роботи з елементами різьбового з'єднання. Зокрема, головки використовуються для демонтажу або закручування гайок, болтів та гвинтів. Для роботи з торцевими насадками застосовуються тріскачки, коміри, динамометричні ключі та гайковерти.

Купити головки 1/4": особливості та види

Оснащення з посадковим квадратом 1/4" орієнтована на роботу з елементами кріплення розмірністю від 4 до 14 міліметрів. У різних виробників показник може варіюватися у більшу або меншу сторону. Головки користуються попитом в автосервісі, будівництві, виробництві та побуті.

В Україні можна купити головки 1/4", орієнтуючись на технічні характеристики та призначення. Ціна – другорядний критерій, який визначає більшу якість інструменту. Всі торцеві насадки мають свої особливості, орієнтуючись на які можна легко підібрати оснастку під вузькоспеціалізовані завдання:

·         Розмір посадки під кріплення. Може бути дюймовим чи метричним.

·         Формат голівки. Насадки бувають 6-ти та 12-гранними. Трапляються головки з унікальною формою під певний вид завдань. Наприклад, профіль SL, TORX і таке інше.

·         Фізичний розмір насадки. Довжина та діаметр. Головки бувають стандартними, короткими, подовженими. Можуть мати товсті чи тонкі стінки. Отвір під посадку на кріплення може бути класичним або заглибленим.

·         Тип голівки. Стандартна насадка виготовляється з хромованадієвої сталі і застосовується для роботи з гайками та болтами, до яких потрібно прикласти великий момент, що крутить. Для ударних навантажень передбачені ударні головки, виготовлені із хромомолібденового металу.

Як замовити головки 1/4" – ціна-якість

У магазині LDinvest торцеві насадки можна купити поштучно або в наборах. Другий варіант розрахований на фахівців. У наборі часто присутні коміри, кардан і подовжувач, для безперешкодної роботи в стисненому просторі або в важкодоступних місцях.

При виборі торцевої головки слід орієнтуватися на наявний ручний інструмент. У нього повинен бути відповідний посадковий квадрат 1/4". У розрахунок завжди йде розмір головки та зручності її експлуатації. Ціна - другорядний критерій.

Чому краще купити головки 1/4" у магазині LDinvest

Виробники ручного інструменту та оснащення завжди орієнтуються на випуск лише якісної продукції. Враховуючи бажання покупця – отримати довговічний та надійний інструмент, головки 1/4", придбані в магазині інструменту LDinvest стануть найкращим вибором. Оснащення захищене від підробки, супроводжується сертифікатами якості та довічною гарантією заводу-виробника.

Якщо покупець не знає, чому віддати перевагу, простіше звернутися до продавців магазину LDinvest . Досвідчені менеджери швидко підберуть затребувані торцеві головки під наявний інструмент та запропонують супутню продукцію для роботи з елементами різьбового з'єднання. Довіряйте свій вибір тільки професіоналам – ми гарантуємо бездоганність у роботі нашого інструменту та оснащення до нього.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Фільтр