Головки 1"

Підкатегорії

Головки 1" - це змінні торцеві насадки під ручний інструмент, призначені для відкручування або монтажу гайок і болтів. Використовуються спільно з гайковертами, тріскачками, комірами, ключами, що мають відповідний посадковий квадрат - 1 дюйм.

Торцеві головки 1" призначені для обслуговування елементів кріплення, що мають розмірність від 36 до 80 міліметрів. Оснащення користується попитом у виробництві, будівництві, автосервісі та сільському господарстві.

Купити торцеві головки 1" – види, особливості

В Україні можна замовити пристрої, орієнтуючись на функціональність та ціну. Щоб покупцю було простіше визначитися у виборі, продавець розділив всю свою продукцію на категорії:

·         Розміри. Головки бувають стандартними, укороченими та довгими. Довжина підбирається індивідуально під завдання або під зручність в експлуатації.

·         Профілі. Класикою вважаються 6-ти та 12-гранні головки. Однак, в магазині LDinvest , покупець може зустріти свічкові, з профілями TORX , SL , Spline та інші вузькоспеціалізовані формати.

·         Тип застосування. Бувають звичайними та ударними. Перший варіант виготовляється з хромованадієвої сталі і призначений для передачі великих крутних моментів. Другий варіант – головки із хромомолібденової сталі, яка гарантує цілісність насадки при ударних навантаженнях. Ціна ударних головок трохи вища, ніж звичайних.

·         Призначення. Торцеві головки спеціального призначення вважаються вузькопрофільними. Відрізняються вони форматом роз'єму під кріплення та за функціональністю. Наприклад, є тонкостінні головки для демонтажу литих дисків на автомобілі, або для отримання глибоко посаджених елементів кріплення в механізмі.

Як замовити торцеву головку 1" – ціна-якість

У магазині LDinvest можна купити насадки поштучно, або спеціальних наборах. Другий варіант розрахований на професіоналів і часто доповнюється коміром, карданом та подовжувачем. Орієнтуватися краще на наявний ручний інструмент. І під його посадковий квадрат підбирати торцеві головки необхідного розміру.

Особливість посадки 1 дюйм у тому, що використовується таке оснащення для обслуговування елементів кріплення великого розміру. Тому виробники не рекомендують використовувати перехідники для таких головок із зменшенням посадкового квадрата під інструмент. Головки 1" навантаження витримають, а ось прилад може зламатися. Купити оснастку краще в наборі з коміром. Ціна такого рішення вище, як і надійність інструменту.

Перевагу краще віддавати перевіреним брендам, які мають попит у професіоналів. Наприклад, компанія King Tony дає довічну гарантію на весь свій інструмент та оснащення. Будь-які торцеві головки в магазині, від різних виробників повинні супроводжуватися сертифікатами якості. Якщо покупець не знає, чому віддати перевагу, краще порадитись із продавцями. Обов'язково вказати, з метою купується товар. У такому разі майбутній власник отримає відразу кілька готових рішень у різних цінових категоріях та комплектації.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Фільтр