Головки 1/2" 6 гранні

Підкатегорії

Головки 1/2" 6-гранні - це змінні торцеві насадки, призначені для обслуговування елементів кріплення. Зокрема, для відкручування або затягування болтів і гайок, що мають 6-гранний профіль. Для використання головки потрібен відповідний ручний інструмент - комір, тріскачка, динамометричний ключ або гайковерт.

Оснащення користується попитом в автосервісі, будівництві, меблевому виробництві та побуті. Головки з посадковим квадратом 1/2" призначені для елементів різьбового з'єднання розміром від 8 до 36 міліметрів. У різних виробників інструменту цей показник може виходити за вказані рамки.

Купити головки 1/2" 6-гранні: види та особливості

В Україні торцеві насадки легко замовити, орієнтуючись на цільове призначення та ціну. Щоб задовольнити споживача, виробники пропонують кілька різновидів змінних головок, які відрізняються за:

·         Довжина. Головки бувають стандартними, низькопрофільними та довгими. Оснащення підбирається за зручністю в експлуатації.

·         Товщина стінок. Торцеві насадки можуть бути звичайними та тонкостінними. Другий варіант використовується для роботи в заглибленнях з елементами кріплення. Наприклад, для вилучення шпильок з механізму або демонтажу литих дисків автомобіля.

·         Типу. Головки бувають класичними та ударними. Для роботи з ударними головками торцевими потрібен відповідний ручний інструмент.

Замовити головки 1/2" – ціна-якість

Вибір залежить від призначення. Специфіка торцевих насадок така, що універсальність у застосуванні допустима. Але не завжди зручно підійти до елемента кріплення, наприклад, із класичною головкою. Для професійних потреб краще купити набір торцевих головок із різними посадочними розмірами під кріплення. Бувають ситуації, коли таких наборів потрібно кілька штук – під ударний інструмент та для роботи у важкодоступних місцях.

Перевагу краще віддавати перевіреному бренду, наприклад King Tony . Компанія добре зарекомендувала себе на світовому ринку та випускає довговічний ручний інструмент із оснащенням. Так, ціна торцевих головок явно не в бюджетному сегменті, зате якість відмінна. Якщо купується набір головок, то не зайвим буде наявність в комплекті коміра, кардану та подовжувача. Допоміжне оснащення спрощує роботу в обмеженому просторі, розширюючи функціонал інструменту.

Як вибрати торцеві головки в Україні.

Покупець повинен знати, що оснастка купується під інструмент, а чи не навпаки. Головки 1/2" 6-гранні підбираються під посадковий квадрат коміра. Бувають ситуації, коли немає можливості купити відповідні потрібному формату торцеві насадки. Тоді можна використовувати перехідник з більшого квадрата ручного інструменту. передачі крутного моменту, тим нижче безпека в роботі.

Якщо покупець не знає, що вибрати, краще порадитись із продавцями в магазині. Досвідчені менеджери компанії LDinvest швидко підберуть необхідне оснащення під будь-які види завдань чи ручний інструмент. Бездоганну якість продукції та найкращу ціну ми гарантуємо всім покупцям в Україні.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Фільтр