Головки 1/2" 12 гранні

Підкатегорії

Головки 1/2" 12-гранні – це змінна торцева насадка для обслуговування елементів кріплення. Використовується вона для демонтажу або складання різьбових з'єднань на гайках або болтах.

Торцеві головки мають попит в автосервісі, виробництві, будівництві, аграрному секторі та побуті. Формат приєднувального квадрата 1/2" має на увазі використання насадки з елементами кріплення розмірністю від 8 до 34 міліметрів.

Купити торцеві головки 1/2" 12-гранні – особливості

В Україні профіль називають удосконаленим. Крім обслуговування елементів кріплення з 6-ма гранями, він може захоплювати гайки та болти з 12-ма гранями. Професіонали воліють купити торцеві головки для роботи в обмеженому просторі. Адже головна особливість такого профілю – можливість захвату гайки або болта під невеликим кутом. У середньому, комір можна відхиляти аж до 30 градусів, щоб безперешкодно передати крутний момент різьбовому з'єднанню.

У деяких моделях імпортних автомобілів, 12-гранний профіль використовується для всіляких кріплень вузлів та механізмів. Тому без відповідної торцевої головки не обійтись. Ціна такого оснащення не дуже відрізняється від 6-гранних насадок. Тому головка популярна серед покупців магазину інструментів LDinvest .

Замовити 12-гранні головки 1/2" – ціна-якість

Все безпосередньо залежить від потреби слюсаря. І щоб простіше було зробити вибір, виробники зробили кілька варіацій того самого інструменту:

·         Різна розмірність. Довгі, короткі, середні, класичні. Відрізняються за довжиною.

·         Посадка під 12-гранний профіль. Буває стандартною та глибокою.

·         Товщина стінок головки. Може бути звичайною, тонкою та посиленою. Підбирається індивідуально покупцем під вузькоспеціалізовані завдання.

Головки торцеві 1/2" можна купити поштучно або в наборах. Другий варіант передбачає наявність насадок під різні розміри кріплення. У комплекті може додаватися комір, кардан, подовжувач або перехідник під інший посадковий квадрат.

 Де придбати 12-гранні головки в Україні

Головний критерій для всього ручного інструменту – довговічність в експлуатації та надійність. Враховуючи, що за якість завжди відповідає виробник, віддавати перевагу краще перевіреним часом брендам. Головки відомих торгових марок 1/2" 12-гранні відповідають усім заявленим характеристикам і супроводжуються довічною гарантією заводу-виробника. Ціна оснащення вища, але якість та довговічність на дуже високому рівні.

При покупці слід підбирати головки під інструмент, а чи не навпаки. У розрахунок йде розмірність і зручність у роботі. Якщо купується набір торцевих головок, краще орієнтуватися на затребувані розміри. Для роботи у важкодоступних місцях рекомендуємо купити комплект головок з подовжувачем та карданом. Щоб продовжити термін експлуатації головок, подбайте про наявність кейса або ящика для зберігання оснастки.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Фільтр