Головки 1-1/2"

Підкатегорії

Головки 1-1/2" – це змінні торцеві насадки під ручний інструмент, що використовуються для відкручування або монтажу гайок та болтів. Оснащення призначене для використання в автосервісі, виробництві та будівництві. Головна особливість цих торцевих насадок – можливість обслуговувати елементи різьбового з'єднання великих розмірів.

Купити головки 1-1/2": особливості та специфікація

В Україні подібний інструмент відноситься до класу професійного оснащення. Замовити головки 1-1/2" віддають перевагу станціям ТО, агротехнічні господарства та машинобудівні підприємства. Незважаючи на те, що ціна інструменту недешева, у змінних насадок висока популярність, тому що обертати гайки або болти розміром 32-150 мм більше не чим.

В асортименті магазину LDinvest представлені всі види головок, що випускаються тайванським брендом. Поєднує їх те що, що пристосовані вони до роботи з ударним інструментом. За міцність та довговічність оснастки відповідає матеріал, з якого виготовляють головки. Це легована інструментальна сталь з додаванням таких компонентів, як хром, вольфрам, молібден та ванадій. Щоб зберегти цілісність корпусу головки від фізичних пошкоджень, усі вироби покриваються захисним шаром потопленого фосфатного.

Замовити головки 1-1/2": види, ціна, якість

Головна характеристика, за якою різняться всі головки – розмір посадки під елемент кріплення. Для точної передачі моменту та жорсткості кріплення, виробник використовує лише шестигранний профіль. Працювати з оснащенням краще з пневматичним ручним інструментом, здатним не тільки провернути габаритну головку, а мати ударний механізм. Для роботи з головками підійде звичайний комір, динамометричний ключ та інші інструменти, що мають відповідний розмір посадкового квадрата.

Специфіка торцевих головок 1-1/2" в тому, що в асортименті виробників немає рішень у плані тонкостінних або подовжених насадок. Гайки і болти великих розмірів не відносяться до важкодоступних або прихованих елементів кріплення. купити насадки можна поштучно або в готових наборах.

Як купити торцеві насадки 1-1/2" в Україні.

Оснащення завжди підбирається під інструмент, а не навпаки. Для обертання гайок або болтів великих розмірів у слюсаря завжди повинен бути під рукою відповідний інструмент. Враховуючи вагу насадки, її розмір та ударні якості, виробник забороняє використовувати перехідники під менший квадрат ручного інструменту. При підвищених навантаженнях, головки 1-1/2" гарантовано збережуть цілісність, а інструмент або перехідник неодмінно руйнуються. Ціна інструменту з меншим квадратом не така висока, можна обзавестися універсальним набором.

Якщо йдеться про автосервіс, де обслуговуються вантажівки та спецтранспорт, то купити краще торцеві головки всіх розмірів. Для виробництва або сільського господарства головки підбираються за необхідними розмірами кріплення. У крайньому випадку завжди можна проконсультуватися з продавцями в магазині.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Фільтр