Гідравлічний прес

Підкатегорії

Гідравлічний прес – це обладнання для створення стискаючих зусиль. Застосовується для обробки деталей та заготовок шляхом механічного стискання. Зокрема, для пресування, формування, згинання виробів з металу та інших твердих матеріалів. Обладнання допомагає в роботі з обслуговування кузова автомобіля, ремонт підшипників, зварювання металевих конструкцій.

Гідравлічні преси призначені для промислових підприємств та автосервісу. Професійне обладнання має попит у побуті, сільському господарстві, будівництві та інших сферах виробництва або обслуговування.

Купити гідравлічний прес – найкраща ціна

Потужність та функціональність ціна – 2 критерії, на які орієнтується споживач в Україні. Купити гідравлічний прес можна під будь-які завдання. Головне чітко знати, з метою планується використовувати устаткування. Щоб покупцю було простіше зорієнтуватися, виробники пропонують великий асортимент для вибору за технічними характеристиками:

·         Зусилля стиску. Вимірюється у тоннах. Стиснення варіюється в межах 20-50 тонн. Для підвищення ефективності в роботі гідравлічне обладнання може бути забезпечене пневматичним приводом. Таке рішення підвищує потужність преса та значно прискорює процес стиснення. Треба пам'ятати – чим більше зусилля стиснення, тим вищою є ціна преса.

·         Максимальна робоча дистанція. На параметр впливають 2 фактори: висота преса та мінімальне розташування станини. Практично всі конструкції завдяки пересувному механізму станини здатні обслуговувати габаритні деталі (з висотою більше 1000 мм).

·         Мінімальна робоча дистанція. Залежить від довжини ходу штока гідравлічного поршня. У середньому показник знаходиться в межах 90 мм. Купити можна і моделі з робочим діапазоном 0-90 мм.

·         Габарити та вага конструкції. Потрібний критерій при встановленні преса в стисненому приміщенні (гараж, приватна майстерня в нежитловій будівлі). Перед покупкою подібні характеристики можна дізнатися у представника інтернет-магазину інструменту LDinvest .

Де вигідно замовити гідравлічний прес в Україні.

Особливість продукції подібного типу у надійності та довговічності. Несуча основа конструкції виготовляється із легованої інструментальної сталі. Перед продажем на металеву конструкцію наноситься шар порошкової фарби. В результаті чого, гідравлічний прес отримує додатковий захист від корозії та подряпин у процесі експлуатації. Це стосується всіх виробників у світі, навіть незважаючи на те, що ціна обладнання дуже відрізняється.

Під кожну модель преса виробник виготовляє ремкомплекти та інші аксесуари, схильні до зносу. Вирішили купити гідравлічний прес в Україні, необхідно зв'язатися із представником магазину та уточнити характеристики пристрою. Інтернет-магазин LDinvest готовий надати технічного спеціаліста для монтажу гідравлічного преса на об'єкті та запуску його в експлуатацію.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Грузоподъемность, кг
Фільтр