Гідравлічний кран

Підкатегорії

Гідравлічний кран – це конструкція для підняття, тривалого утримання та переміщення важких вантажів. Обладнання призначене для автосервісу та використовується для обслуговування моторної групи, трансмісії та ходової частини автомобіля. Продукція придатна до роботи у побутових умовах, з виробництва, у будівництві та інших сферах життєдіяльності людини.

Приводом до створення зусилля підйому крана служить гідравлічний циліндр. Управління конструкцією механічне. Кран - пристрій, здатний працювати всередині приміщення та на відкритому повітрі.

Купити гідравлічний кран – найкраща ціна

За способом встановлення конструкції бувають стаціонарними та пересувними. Останні оснащені колісною базою, що дозволяє переміщати кран по рівних твердих поверхнях. Жорсткості виробу достатньо, щоб транспортувати конструкцію по приміщенню разом із вантажем.

Є гідравлічні крани складні та нескладні. Складну, при невикористанні конструкцію, за рахунок шарнірного механізму, можна скласти і перемістити на склад. Вироби піддаються ремонту та модернізації – у виробника є асортимент запчастин, компонентів чи витратних матеріалів для кранів.

Ціна продукції залежить від вантажопідйомності та функціональності конструкції. У розрізі автосервісу затребуване мобільне обладнання, здатне піднімати та транспортувати вантажі вагою в межах 1-3 тонни. До важливих критеріїв вибору гідравлічного крана в Україні належать такі характеристики:

·         Висота конструкції у зборі.

·         Мінімальна висота підхоплення вантажу.

·         Максимальна висота підйому вантажу.

·         Довжина стрілки.

Перш, ніж купити гідравлічний кран, покупець має провести заміри робочого простору в гаражі. Обов'язково враховується наявність вільного місця при розвороті крана з стрілою, що викинута по максимуму. Незалежно від виду конструкції (стаціонарний чи мобільний), власнику автосервісу, гаража чи цеху треба забезпечити наявність твердої та рівної поверхні підлоги у приміщенні.

Чому вигідно замовити гідравлічні крани в Україна.

Гідравлічне обладнання виготовляється із інструментальної сталі. У складі металу є легуючі компоненти, що покращують фізико-хімічні властивості конструкції. Корпус виробу покривають захисним шаром (порошкова фарба), що додає металу стійкості до корозії. Гідравлічний кран, як правило, супроводжується необхідним оснащенням (фіксатори, колеса, ручки, гак і ланцюг для підхоплення), що потрібне для експлуатації обладнання.

Вирішили купити гідравлічний кран в інтернет-магазині LDinvest – зв'яжіться з менеджером та уточніть технічні характеристики товару. Компетентний спеціаліст допоможе зробити правильний вибір, орієнтуючись на умови використання крана. При необхідності магазин готовий надати техніка, який виїде на об'єкт, виконає складання конструкції і проведе введення в експлуатацію гідравлічного крана. Ціна таких послуг незрівнянна з вартістю ремонту обладнання при неправильному монтажі.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Грузоподъемность, кг
Фільтр