Гідравлічні гайковерти

Підкатегорії

Гідравлічні гайковерти призначені для встановлення та демонтажу гайок, болтів та інших елементів кріплення. Ручний інструмент використовується для роботи з фланцевими з'єднаннями – в обмеженому просторі. Касетний гайковерт ефективно зриває болти і гайки, що прикипіли, а також легко затягує кріплення з тарованим зусиллям.

Купити гідравлічні гайковерти – найкраща ціна

Гідравлічне обладнання комплектується спеціальними касетами – під діапазон розмірів гайок чи болтів. Використовується гайковерт спільно з насосною станцією, яка створює тиск рідини в системі, збільшуючи крутний момент радіально-осьового приводу.

В Україні вигідно купити гідравлічний гайковерт з наступних причин:

·         Надійна негабаритна конструкція. Монолітний корпус гайковерта та силові елементи підібрані таким чином, щоб досягти найкращого поєднання потужності та компактності. Поршень та циліндр системи мають додатковий захист від зносу. Сама конструкція гайковерта легко обслуговується, за потреби.

·         Надійний акцент. Вплив реакційних сил чи биття виключено. Запатентована конструкція механізму забезпечує простоту в роботі та високу ефективність. Для зручності експлуатації, роз'єм для підключення до насосної станції має поворотний механізм.

·         Проста затяжка. У касети ключа мінімальний радіус, який допускає встановлення гайковерта у будь-яких зазорах. Плоска конструкція ключа забезпечує надійну посадку на кріплення.

·         Точність у роботі. Сертифікована система контролю гарантує 100% повторюваність моменту затягування. Відхилення величини за постійного навантаження не перевищує 2%.

·         Ціна інструменту та запчастин до нього порадує власників автосервісу. До того ж, за функціональністю, обладнання не має перспективних аналогів.

Для чого краще замовити гідравлічні гайковерти

Ручний інструмент має попит на виробничих підприємствах. Гідравлічні гайковерти використовують для обслуговування високоточних верстатів. З таким універсальним оснащенням простіше підібратися до кріплення в стиснутому просторі.

Касетний гайковерт ідеальний для автосервісу. Іржаве або прикипіле різьблення – не проблема для пристрою. Крутний момент гідравлічного гайковерта варіюється від 200 до 78000 Нм, залежно від моделі. Більшість гідравлічних гайковертів мають реверс і блокування обертання.

Меблева промисловість не є винятком. За рахунок плоскої форми інструменту та малого радіусу головки, не виникне проблем при роботі з прихованими різьбовими з'єднаннями. Гідравлічні гайковерти опціонально підтримують додаткове оснащення. Наприклад, є датчики регулювання обертів або моменту, що крутить. Навіть невеликі підприємства з виготовлення меблів вважають за краще купити цей унікальний інструмент для своїх потреб.

Гідравлічне ручне обладнання виготовляється з інструментальної сталі або легких кольорових сплавів. Касетні гайковерти відповідають міжнародним вимогам якості та супроводжуються офіційною довічною гарантією виробника. До інструменту додаються сертифікати якості та інструкція з експлуатації гідравлічного обладнання. В інтернет-магазині LDinvest покупець легко знайде необхідне обладнання. Причому ціна інструменту мінімальна для українського ринку.

Фільтр
Виробник
Фільтр