Гайкові ключі з тріскачкою

Підкатегорії

Для здійснення операцій з різними кріпленнями в стиснених умовах використовують гайкові ключі з тріскачкою. Складається інструмент з рукоятки та робочої головки з вбудованим тріскачковим механізмом. Така конструкція дозволяє легко відкручувати або закручувати елементи кріплення, здійснюючи невеликі повороти рукояткою. При цьому робочу частину пристрою переставляти не потрібно. Це суттєво полегшує роботу та знижує час на операції.

Де використовуються гайкові ключі з тріскачкою

В Україні інструмент користується великим попитом, як у професіоналів, так і в автолюбителів. Слюсарна оснастка відмінно справляється з будь-яким завданням, особливо в важкодоступних місцях, що робить його незамінним при ремонтних роботах. Інструмент широко застосовують на СТО, ремонтних майданчиках заводів, на різних підприємствах, у будівництві та у побуті.

Купити гайкові ключі з тріскачкою - види

Магазин інструменту LDinvest пропонує купити слюсарне оснащення, орієнтуючись на вузькоспеціалізовані завдання. В асортименті продавця є універсальні рішення для професіоналів або любителів. Залежно від подальшого застосування інструмент, буває:

·         Накидним. Являє собою рукоятку, на обох кінцях якої розташовані кільцеві робочі головки різного діаметра. Це надає інструменту практичності, оскільки одним пристроєм можна працювати з різними діаметрами кріпильних елементів. Форма робочої частини дозволяє закручувати та відкручувати болти, не побоюючись пошкодити грані кріплення.

·         Комбінованим. Такий інструмент має дві робочі головки, одну накидну, а другу – ріжкову. Це дозволяє одним пристосуванням виконувати різні завдання. Для надання пристрою універсальності, комбіновані ключі доповнюються спеціальними механізмами – карданом та тріскачкою. Інструмент може забезпечуватися перемикачами для блокування механізму тріскання, при зміні напрямку руху ключа.

·         Ключі для торцевих голівок. Це пристрої, за допомогою яких можна відкручувати елементи кріплення з квадратною формою шліцю. Використовуючи інструмент, можна також встановлювати торцеві головки з необхідним хвостовиком.

Замовити гайкові ключі з тріскачкою – краща ціна

Виготовляються всі інструменти з легованої сталі, яка відрізняється надійністю та довговічністю. Ключі характеризуються високою стійкістю до утворення корозії та міцністю. Що стає приводом купити інструмент.

Перевага використання ключів з тріскачкою:

·         Можливість виконувати роботу у важкодоступних та обмежених місцях. Для нормального функціонування інструменту достатнім кутом повороту є лише 5 про .

·         Надійна фіксація кріпильного елемента та можливість відкручування болтів без побоювання пошкодження його граней.

·         Ключ дозволяє з легкістю відкрутити навіть туго затягнуті кріплення, при цьому значно скоротити час на операцію.

·         Широкий розмірний ряд інструментів дозволяє підібрати пристосування для роботи з найрізноманітнішими діаметрами різьблення.

·         Безпека та зручність використання пристрою.

·         Доступна ціна для професіоналів та любителів.

Вибираючи ключі з тріскачкою, слід приділити увагу практичності використання. Адже поряд з функціональністю інструмент не повинен створювати незручності в роботі.

Завжди враховується розмір фізичного ключа. З одного боку, масивна і подовжена рукоять здатна передавати більший момент, що крутить. Але для роботи в стисненому просторі, краще орієнтуватися на компактність. Ціна інструменту має бути на останньому плані, якщо в пріоритеті якість та довговічність.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Наличие трещетки
Наличие флажка
Вид
Фільтр