Гайколоми

Підкатегорії

Гайколоми – це ручний інструмент для швидкого руйнування елементів кріплення. Зокрема, пристрій демонтує гайки, муфти та інші деталі, які неможливо зняти іншим способом. Інакше інструмент називають: «гайкокол» або «гайкоріз», оскільки пристосування, по суті, ріже лише гайку (муфту чи іншу деталь). А стрижень елемента кріплення залишається цілісністю.

Купити гайколоми в Україні: призначення

Основний напрямок для застосування спеціального ручного інструменту – це автосервіс. Щодня майстрам доводиться демонтувати сотні гайок, що прикипіли або заіржавіли. Варіанти розбору кріплення, із застосуванням WD -40 та пальника, гарні, але затратні за часом.

Простіше купити гайколом і вирішити проблему за кілька хвилин. Ціна металовиробів не така висока на ринку України. Звідси і популярність слюсарного інструменту станції ТО. Крім автосервісу, оснащення має попит у таких сферах діяльності людини:

·         Будівництво. Зокрема проведення демонтажних робіт, де потрібно швидко розібрати складні конструкції.

·         Сільське господарство. Найбільш популярна галузь застосування гайколомів, після автосервісу. Сільськогосподарський транспорт, обладнання для поливу, внесення добрив, підготовки землі, збирання врожаю. Всі механізми зібрані на різьбових з'єднаннях і потребують обслуговування. Купити гайколоми для агропромислового сектора найкраще в наборах.

·         Виробництво. Йдеться про легку та важку промисловість, де використовуються верстати та складні машини. Гайколом необхідний сервісного обслуговування устаткування.

Замовити гайколом: ціна-якість

Слабке місце у ручного інструменту, на думку покупців, це ціна. Гайколоми знаходяться не в бюджетному сегменті. Але за це слюсар отримує максимальну продуктивність у роботі та гарантію збереження цілісності стрижня. Це дуже важливо, коли йдеться про обслуговування дорогих агрегатів автомобіля. Наприклад, при розбиранні блоку циліндрів двигуна не можна пошкодити шпильки. Якщо не вдається демонтувати елемент кріплення, краще скористатися спеціальним інструментом.

За якістю продукції ніколи не було питань. Виготовляються гайколоми із легованої сталі. Корпус виробу виконаний із інструментальної, а різець – із різальної сталі. Додатково, оснащення проходить термічну та хімічну обробку у заводських умовах.

Де придбати гайколоми – вигідна ціна

На ринку України краще купувати продукцію тайванського виробника офіційні дистриб'ютори. Компанія LDinvest працює з брендом за партнерською угодою. Завдяки чому замовити гайколоми легко в будь-якому виконанні. Асортимент інструменту великий. Оснащення доступне поштучно і в наборах.

Порадує покупця та ціна на ручний інструмент. Працюючи безпосередньо із заводом, без посередників, магазин встановлює мінімальну вартість на всі види товарів. При покупці інструмент супроводжується заводською гарантією та сертифікатами якості.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Фільтр