Фільтрувальний елемент

Підкатегорії

Фільтруючий елемент - це витратний компонент для пневматичної системи, призначений для очищення повітря від домішок. Зокрема, для утримання сміття, пилу, вологи та пари олії. Встановлюється елемент усередину магістрального фільтра. В Україні продукція користується попитом у виробництві, автосервісі та будівництві. Не виключено застосування в інших галузях промисловості, де використовується пневматичне обладнання.

Купити фільтруючий елемент: види та ціна

Зовні, виріб складається з каркасу та пористого матеріалу, здатного відфільтровувати з повітря сторонні мікрочастинки. Несуча частина корпусу виготовляється із металу або пластику. У ролі фільтруючого матеріалу використовується синтетичне або боросилікатне мікроволокно.

Фільтруючі елементи бувають декількох видів:

·         Загальне очищення. Найчастіше використовуються у комбінованих системах фільтрації. Призначені для вилову твердих частинок та пари масел з повітряної маси. Особливість конструкції в обробці зовнішньої частини фільтру поролоном, що допомагає збирати конденсат.

·         Сепаруючі. Найменш поширений варіант над ринком, оскільки має низьку ефективність у роботі. Відловлює тільки олії та частково вологу. Не здатний відокремлювати тверді частки. Завдяки низькій ціні купити такий фільтр можна не для професійного використання – для побутових потреб.

·         Попередні. Дуже ефективний фільтр для вилову будь-якого типу сміття. Встановлюється після сепаратора та обслуговує тільки повністю осушене повітря.

·         Тонке очищення (мікрофільтр). Встановлюється на вході перед осушувачем. Демонструє високі показники збору мікроскопічних твердих домішок у повітряній масі. У середньому, здатне відловити сміття розміром 0.01 мкм. Зовнішня частина конструкції доповнена поролоном, здатним відловлювати вологу.

·         Вугільний. Застосовується для чистки повітря від вологи. Відмінно вловлює пари олій та води. Здатний видаляти навіть запахи з повітря. Ціна фільтра дуже низька, що зручно для покупця.

Як вибрати та замовити фільтруючий елемент

Все безпосередньо залежить від компонування системи фільтрації для пневматичного обладнання та ручного інструменту, що використовується. Найчастіше, для вирішення завдань користувача, підійде елемент загального очищення. Відмінна продуктивність, низька ціна та гідна довговічність, цінуються дбайливими користувачами. Підходить такий фільтруючий елемент для будь-якого інструменту з механізмом, що обертається.

Для роботи з лакофарбовими матеріалами рекомендується використовувати вугільний фільтр. Якщо компресор встановлений на вулиці або в приміщенні з агресивним середовищем, краще встановити комбіновану систему очищення. І задіяти кілька видів фільтруючих елементів. Перед покупкою рекомендуємо проконсультуватися з менеджерами магазину інструментів LDinvest . Досвідчені продавці, уточнивши тип обладнання та кінцеву мету покупця, допоможуть вибрати та купити найбільш ефективний для роботи фільтр.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Фільтр