Електронні моментні ключі

Підкатегорії

Електронні моментні ключі – це вузькоспеціалізований слюсарний інструмент, який призначений для контролю зусилля затягування елементів кріплення. Належить до точних вимірювальних приладів, що використовуються в автосервісі та на виробництві. Ключ, крім монтажу різьбового з'єднання і виведення на дисплей максимального моменту затягування, вміє самостійно відсікати навантаження, що додається.

В Україні моментні ключі з електронним дисплеєм користуються попитом в автосервісі, будівництві, аграрному секторі та в промисловості. Точний та інформативний прилад допомагає в обслуговуванні автомобілів, спецтехніки, верстатів, конвеєрів. Ціна продукції безпосередньо залежить від точності приладу та діапазону зусиль, що додаються до елементів кріплення. Тайванський виробник пропонує купити моментні ключі в зборі з адаптером або придбати динамометричний вимірювальний пристрій окремо.

Купити електронні моментні ключі: особливості

Професійний ручний інструмент відповідає міжнародним вимогам до якості ( DIN та ISO ). Вся продукція супроводжується сертифікатами та офіційною довічною гарантією виробника. Ключі зазвичай захищені від підробки – на корпусі виробів є спеціальна позначка, яка встановлюється тільки в заводських умовах.

Корпус ключа виготовляється з інструментальної хромованадієвої сталі. Відкриті поверхні хромуються та поліруються. Інструмент придатний для експлуатації у складних умовах та агресивному середовищі. Сама конструкція моментного ключа розбірна. За бажання, можна зняти рукоятку, головку та адаптер. Таке рішення спрощує планове обслуговування інструменту, заміну запчастин та модернізацію.

Виробник не рекомендує використовувати моментні ключі з електронним адаптером за призначенням. Для відкручування або монтажу елементів кріплення є відповідний інструмент – коміри, накидні або ріжкові ключі тощо слюсарне приладдя. Завдання електронного динамометричного ключа полягає тільки в контролі зусилля затягування і примусовому відсіканні моменту, що крутить.

Замовити електронні моментні ключі – найкраща ціна

 Вибираючи в магазині електронні моментні ключі, не можна орієнтуватися на максимальне зусилля. Потрібно чітко знати, під які завдання набувається ручний інструмент. Універсальність із подібним обладнанням не допустима. Обов'язково враховуються верхні та нижні межі зусилля, що додається до кріплення. Такий підхід гарантує споживачеві довговічність використання високоточного обладнання.

Купити електронний моментний ключ у магазині LDinvest легко. Знаючи діапазон робочих зусиль, можна швидко підібрати потрібний ручний інструмент. У виборі ключа чи адаптера допоможе представник компанії. Менеджер надасть детальні характеристики товару та надасть перелік продукції, що підходить до заявлених вимог. Для всіх динамометричних ключів в асортименті магазину присутні ремкомплекти та допоміжні аксесуари. Ціна запчастин досить низька, щоб дуже зручно для фахівців, які активно використовують інструмент.

Фільтр
Виробник
Платформа
Двигатель
Минимальный момент затяжки, Нм
Тип шкалы
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Уровень шума, дБ
Максимальный момент затяжки, Нм
Источник питания
Фільтр