Дюймові комбіновані гайкові ключі

Підкатегорії

Дюймові комбіновані гайкові ключі – слюсарний інструмент для закручування або відкручування гайок і болтів. Використовується обслуговування елементів кріплення імпортного виробництва – мають дюймову метричну систему. Ключ являє собою прямий інструмент, на краях якого є два різні захвати (ріжковий та накидний) під елементи різьбового з'єднання. Рожковий хват має посадку під шестигранник, накидний ключ – 12-гранний.

Вигідно купити дюймові комбіновані гайкові ключі

Інструмент відноситься до класу професійних ручних пристроїв та призначений для автосервісу. Дюймові ключі мають попит у промисловості та побуті. В Україні, виробники представляють покупцеві величезний асортимент продукції, що відрізняється за компонуванням та функціоналом. Ще один критерій вибору – ціна, що зручно. Споживачу пропонують купити такі різновиди інструменту:

·         Ключ дюймовий поштучно. Відмінність у розмірі зіва під елемент кріплення. Інструмент може мати різну довжину та вагу. Є моделі з однаковим розміром хвата та різно-розмірні.

·         Ключі набору. Оснащення, що поставляється в кейсі, відрізняється тільки за форматом зіва для захоплення кріплення. В одному наборі можуть бути всі існуючі розміри під дюймові болти або гайки. Варіант найкращий для автосервісу, де постійно доводиться працювати з дюймовими болтами та гайками різних форматів.

Дюймові комбіновані гайкові ключі – ціна-якість

Особливість продукції в надійності та довговічності. Ключі виготовляються із легованої інструментальної сталі. До складу металу входять хром і ванадій, які забезпечують слюсарне пристосування необхідної жорсткістю і міцністю. Ключі отримують методом кування і додатково піддають термічній та хімічній обробці. В результаті, інструмент стійкий до фізичних ушкоджень та агресивного середовища. Вся продукція супроводжується офіційною довічною гарантією виробника та сертифікатами якості.

За технічними характеристиками інструмент відповідає міжнародним нормам якості ( DIN та ISO ). У своїх відгуках, покупці запевняють, що межа міцності ключів значно вища за заявлені в сертифікатах показники. Слюсарі, у своїй роботі, часто нарощують довжину ключа підручними засобами та застосовують ударні навантаження. Але виробники не рекомендують виконувати подібні маніпуляції. Дюймові комбіновані ключі не пристосовані для посилення крутного моменту спецзасобами. В асортименті брендів є ударний інструмент, яким і радить користуватися завод-виробник.

Купити дюймові ключі у магазині інструменту LDinvest легко. Знаючи розмір кріплення та умови роботи, підібрати слюсарну оснастку не складе труднощів. З величезного асортименту продавця покупець може самостійно зібрати під свої потреби універсальний набір комбінованих ключів. З появою питань рекомендується порадитися з продавцем. Компетентний менеджер надасть детальні характеристики по всій продукції та допоможе з вибором. Ціна інструменту порадує найдбайливішого покупця.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Сплав
Гарантия, мес
Наличие трещетки
Наличие флажка
Вид
Размер, дюйм
ещё... свернуть
Фільтр