Дрилі мережеві

Підкатегорії

Операції, пов'язані зі свердлінням отворів, чи то металі, чи іншому матеріалі широко поширені. Для точного виконання завдань необхідно використовувати високоякісний інструмент. Саме такими пристроями є дрилі. Вони міцні, надійні та довговічні. Обладнання широко використовують на підприємствах з ремонту автомобілів, у будівельній індустрії, а також у побуті.

Купити дрилі в Україні – краща ціна

Компанія LDinvest пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продукції для якісного виконання операцій свердління. Серед якого:

·         Ненаголошені пристрої;

·         Ударні дрилі;

·         Електричні дрилі;

·         Акумуляторні дрилі-шуруповерти;

·         Кутові дрилі;

·         Дрилі для сухого алмазного свердління;

·         Дрилі/міксери.

Ненаголошені дрилі - це найпростіші пристрої для свердління металу, дерева, пластику та інших матеріалів. Характеризується компактністю, надійністю, зручністю використання, довговічністю та порівняно невеликою вагою. Має три режими регулювання частоти обертів. Всі пристрої оснащені реверсом, який дозволяє змінювати напрямок обертання патрона. Плюс, ціна дриля гранично низька, що робить її найкращим вибором для покупця з обмеженими фінансовими можливостями.

Ударний дриль – це ручний інструмент, який використовують для отримання отворів у дуже твердих матеріалах. Інструмент може здійснювати як звичайне свердління, так і свердління з ударом. Другий варіант можливий завдяки наявності спеціального механічного ударного пристрою. Воно дозволяє обладнанню при перемиканні режиму здійснювати як обертальний, а й поступальний ударний рух.

Однак це не перетворює ударний інструмент на перфоратор. Слід пам'ятати, що це насамперед дриль, який призначений для свердління. Однак в окремих випадках із дуже твердим матеріалом може використовуватися додатковий удар. Таке обладнання завдяки наявності двох режимів роботи є універсальним. Його широко застосовують у автосервісі, будівництві, для ремонту доріг та прокладання комунікацій.

Акумуляторні дрилі-шуруповерти – це інструмент, який використовують як для свердління, так і закручування шурупів. Вони мають досить широкий діапазон регулювань швидкості обертання. Можуть бути як ударними, так і ненаголошеними. Завдяки наявності акумулятора інструмент можна використовувати навіть у важкодоступних місцях, де відсутня електроенергія. Устаткування краще придбати для універсальних завдань.

Замовити спеціальні дрилі для вузьконаправлених робіт

Дрилі кутового типу – це спеціальний інструмент, який застосовується для роботи в обмеженому просторі. Така можливість надається завдяки особливій конструкції обладнання. Дриль має Г-подібну форму редуктора, якого під кутом 90 градусів встановлений патрон. Пристрій може бути як електричним, так і акумуляторним. Купити інструмент віддають перевагу професіоналам для роботи в промисловості.

Дрилі-міксери відрізняються наявністю посиленого редуктора і потужнішого електродвигуна, ніж у звичайному дрилі. Це надає пристрою більшої сили, але при менших оборотах. Застосовуються в основному в будівельній промисловості та в побуті для змішування різних будівельних компонентів. Доступна ціна та швидкість виконання робіт будь-якої складності роблять цей інструмент незамінним.

Фільтр
Виробник
Платформа
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Мощность, кВт
Напряжение
Уровень шума, дБ
Максимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Источник питания
Фільтр