Домкрати гідравлічні

Підкатегорії

Домкрати гідравлічні – це обладнання для підняття автомобіля або важкого габаритного вантажу на задану висоту. Домкрати виготовляються під потреби автосервісу. Користуються попитом на виробничих підприємствах, сільському господарстві, будівництві та побуті.

Завдання будь-якого домкрата – короткочасне підняття вантажу. Після чого під кузов автомобіля або іншої важкої конструкції встановлюється фіксуюча стійка. Гідравлічне обладнання не призначене для тривалого утримання вантажу на висоті. Вимога описується в документації з техніки безпеки на підприємстві та специфікації до обладнання виробником.

Купити домкрати гідравлічні – краща ціна

Залежно від сфери використання, яка нерозривно пов'язана з вантажопідйомністю, обладнання буває стаціонарним та підкатним. Стаціонарні конструкції інакше називають пляшковими – гідравлічний циліндр у них розташований перпендикулярно до основи. Підкатні домкрати мають колісну базу, що дозволяє підкочувати оснастку під автомобіль. Циліндр у таких конструкціях розташований горизонтально до основи.

Купити обидва типи домкратів (пляшковий та підкатний) можна таких видів:

·         Гідравлічні. Механічний привід виштовхує поршень.

·         Пневмогідравлічні. Поршень вичавлюється енергією стисненого повітря.

Перш ніж замовити гідравлічний домкрат в Україні, споживачеві знадобиться вивчити базові характеристики обладнання:

·         Вантажопідйомність. Головний критерій, яким визначається потреба. Показник варіюється в межах 2-50 тонн. Серед гідравлічних пристроїв, підкатні домкрати, володіючи чудовою мобільністю та легкістю, обмежені вантажопідйомністю. Межа – 3-5 тонн. Пляшкове обладнання позбавлене зручності та компактності, але здатне піднімати вантаж вагою до 50 тонн. Пневмогідравлічні домкрати потужніші за підкатний тип. Їхня вантажопідйомність знаходиться в межах 25-50 тонн. Ціна такого обладнання вища, пропорційна вантажопідйомності.

·         Мінімальна висота підхвату. При обслуговуванні легкових автомобілів на станції ТО цей критерій не можна упускати. Чим менший показник, тим краще при ремонті машин із низьким кліренсом (100-150мм).

·         Максимальна висота підйому. У цьому критерії чим більше показник, тим краще. У середньому робоча висота варіюється в межах 300-500 мм.

Чому вигідно замовити гідравлічні домкрати

Ціна та бездоганна якість для будь-якого виробника завжди у пріоритеті. Домкрати зазвичай виготовляються з інструментальних легованих сталей. На корпус виробу наноситься порошкове захисне накриття, що запобігає корозії металу. Такий підхід гарантує довговічність продукції. Під усі гідравлічні домкрати компанії випускають ремкомплекти і витратні матеріали, що швидко зношуються.

В асортименті інтернет-магазину LDinvest є всі типи домкратів з різною вантажопідйомністю. Вибрати та купити необхідне обладнання легко. Допомога у виборі потрібного обладнання надасть менеджер магазину.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Грузоподъемность, кг
Фільтр