Циклонні сепаратори

Підкатегорії

Циклонні сепаратори – це частина пневматичної системи, завданням якої є видалення краплинної вологи зі стисненого повітря. Інша назва обладнання – вологовідділювачі. Сепаратори не є невід'ємною частиною системи. Але виробник пневматичного інструменту рекомендує придбати оснастку, оскільки вона продовжує термін експлуатації обладнанню.

Купити циклонні сепаратори: сфера використання

В Україні очисне обладнання має попит у промисловості, будівництві та автосервісі. Сепаратори використовуються скрізь, де використовується професійний пневматичний інструмент. Виключаючи утворення конденсату в системі, пристрій гарантує цілісність та працездатністю будь-якого оснащення. Зокрема, це всі інструменти, що мають механізм, що обертається - пили, дрилі, гайковерти і так далі.

Як працюють сепаратори

Обладнання здатне укрупнювати мікроскопічні пари вологи повітря до крапель. За рахунок ваги рідина осідає на стінках сепаратора і стікає у відстійник. Сконденсований конденсат можна видалити двома способами:

·         Вручну. Для цього у сепаратора є на нижній підставі знімний зливний бак.

·         Автоматично. Опціонально конструкція доповнюється клапаном автоматичного зливу рідини.

Другий варіант вважається кращим, оскільки користувачеві немає потреби стежити за кількістю конденсату всередині системи. Ціна автоматичних клапанів не така висока, як зниження трудовитрат на обслуговування сепаратора.

Як вибрати та купити відділник вологи – ціна-якість

Найпростіша зовні конструкція має низку вимог, з якими краще познайомитися до придбання. Насамперед сепаратор підбирається за максимальним тиском стисненого повітря в системі. Вимірюється у Барах. Орієнтиром до вибору є технічні характеристики компресора або системи підготовки повітря. До додаткових критеріїв вибору належать:

·         Пропускна спроможність. Вимірюється в літрах або кубічних метрах стисненого повітря, які проводять обладнання за одну хвилину. Параметр підбирається під продуктивність компресорного устаткування.

·         Температура повітря на вході. Вимірюється у градусах за Цельсієм. Критерій впливає якість роботи очисної конструкції.

·         Розмір штуцерів, що приєднуються. Параметр не критичний, оскільки під усі пневматичні роз'єми є перехідники. Але для підвищення ККД в системі краще використовувати єдиний розмір для шлангів, інструменту і сепаратора.

·         Температура навколишнього середовища. Сепаратори здатні правильно працювати в умовах навколишнього середовища, при мінімальній температурі 5 градусів за Цельсієм.

Перед придбанням обладнання рекомендуємо уточнити технічні характеристики товару у продавців. Надавши інформацію про компресор і пневматичний інструмент, що використовується, покупець отримає повний перелік сумісної продукції. Менеджери магазину LDinvest допоможуть підібрати сепаратор та супутні товари для правильної роботи пневматичної системи у зборі.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Давление, бар
Производительность, л/мин
Фільтр