Цангові викрутки

Підкатегорії

Цангові викрутки – це ручний інструмент, призначений для закручування або відкручування елементів кріплення. Відмінною рисою пристрою є наявність цангового механізму, що дозволяє надійно закріплювати знімний стрижень викрутки. Таке конструктивне рішення надає додаткову мобільність аксесуару і не вимагає багато місця для зберігання.

Завдяки своїй універсальності пристрій широко затребуваний в автосервісах, майстернях з ремонту техніки, у будівництві та виробництві. Функціональний інструмент, для точних робіт навіть з дрібними кріпленнями, можна купити в Україні за привабливою ціною та відмінною комплектацією.

Замовити цангові викрутки – види, ціна

Магазин інструменту LDinvest пропонує широкий асортимент пристосувань із цанговим механізмом, що здатний задовольнити вимоги кожного покупця. Гідність пристрою в його універсальності та мобільності. Це можливо завдяки особливості конструкції інструменту. Цангова викрутка складається з наступних частин:

·         Рукоятка. Це частина пристрою, за допомогою якого здійснюється керування аксесуаром. Наявність цангового механізму дозволяє надійно зафіксувати робоче джало інструменту в ручці. У верхній частині ручки є плоский майданчик, що дозволяє притримувати викрутку навіть одним пальцем.

·         Жало. Це робоча частина аксесуара. Є стрижнем, виготовленим з високоякісної сталі з додаванням хрому і ванадію. На обох кінцях стрижня знаходяться наконечники, які безпосередньо контактують із шліцем кріпильних елементів. Форма наконечника може мати як однаковий профіль з різними розмірами, так і різний. Профіль самого жала виконаний у вигляді шестигранника, що сприяє надійній фіксації пристрою.

Для роботи з різними типами кріплення слід вибрати відповідний профіль наконечника робочого жала. Ціна інструменту від типу наконечника не залежить. Компанія пропонує своїм покупцям такі види шліць інструменту:

·         прямі ( Sl) ;

·         хрестоподібні (РН);

·         зіркоподібні (Т);

·         шестигранні (Н).

Як купити цангову викрутку в Україні

Основним критерієм при виборі є якість інструменту та його функціональність. Цангові викрутки виготовлені із високоякісних матеріалів, мають сертифікат якості та довічну гарантію. Надійний цанговий затискач підходить під будь-яке робоче жало бренду. Великий асортимент тис дозволить підібрати аксесуар під різний тип кріплення. Слід зазначити наявність додаткового функціоналу пристрою – можливість регулювання ходу довжини стрижня. Що дає змогу підлаштувати обладнання під необхідні умови роботи.

Маркується інструмент літерними та цифровими індексами. Літери в позначенні вказують на тип пристосування, а цифри – розмір наконечника жала. Чим більший розмір жала, тим з більшими кріпленнями він зможе працювати. Для дрібних кріпильних елементів діаметром до двох міліметрів слід використовувати наконечники із цифровим маркуванням «0». Бажаєте купити якісний інструмент – відвідайте магазин LDinvest . Величезний асортимент товарів та доступна ціна порадують новачків та професіоналів.

Фільтр
Виробник
Сплав
Гарантия, мес
Материал рукоятки
Длина, мм
Тип наконечника
Размер наконечника
Номер шлица
Тип отвертки
Фільтр