Болторізи

Підкатегорії

Болторізи – вузькоспеціалізований ручний інструмент шарнірного типу, призначений для швидкого перекушування дроту чи елементів кріплення великого діаметру. Фактично – це посилені кусачки, які мають попит у виробництві, будівництві та автосервісі.

Купити болторізи – особливості

В Україні можна купити болторізи, орієнтуючись на технічні характеристики та ціну. Головний критерій, за яким вибирають інструмент – максимальна товщина перекушування виробу. У середньому цей показник становить близько 15-16 міліметрів. Болторізи ідеально підходять для роботи з арматурою та різьбовими елементами кріплення. Не виключено застосування пристрою для роботи з заготовками, що мають не круглий профіль.

Складається інструмент із двох симетричних головок, з'єднаних шарніром. Особливість конструкції в тому, що між рукоятками та ріжучими головками кілька шарнірних механізмів. При стисканні ручок шляхом передачі зусилля підвищується ступінь стиснення, що подається на різці. Чим довші важелі, тим вища потужність інструменту.

Як замовити болторізи у магазині – ціна-якість

Орієнтуватися краще на два критерії – товщину перекушування (потужність) та фізичні розміри. Професіонали рекомендують знайти компроміс, оскільки надто великі болторізи не завжди зручні в експлуатації. Вони обмежують роботу у важкодоступних місцях і дуже важкі. Нехай ціна болторізів вища, але якість буде відповідною.

Приділити увагу краще різальним губкам. Вони бувають цілісними та знімними. Другий варіант кращий, тому що допускає ремонт інструменту або модернізацію. Якість та швидкість роботи безпосередньо залежить від матеріалу, з якого виготовляються губки. Враховуючи роботу по металу, найкращим рішенням вважається легована інструментальна сталь з додаванням хрому, вольфраму та ванадію.  Ресурс лез залежить і від заточування. Якщо підвищити кут (стандартний формат 60 градусів), ріжучі якості інструменту зростуть, але якість заточування швидко знизиться.

Де придбати болторізи в Україні

Весь інструмент, представлений у магазині LDinvest , відповідає європейським та американським вимогам до якості. Крім використання легованої інструментальної сталі у виробництві, компанії виконують додаткову термічну та хімічну обробку пристроїв. Такий підхід підвищує міцність та надійність будь-якого інструменту.

Особлива увага приділяється шарнірному механізму. Навіть при тривалому використанні болторізи зберігають зазор при змиканні губок. Якщо спостерігається виліт ріжучих кромок по осі, то можна скористатися налаштуванням – є фіксатор з контргайкою. Ціна інструменту залежить від функціональності. Це важливо враховувати. Можливо, покупцеві не потрібні всі ці навороти.

У тих випадках, коли покупець не знає, який болторіз купити можна звернутися до представників магазину. Досвідчені продавці завжди допоможуть з вибором та проведуть консультацію щодо правильного використання ручного інструменту. Продукція супроводжується сертифікатами якості та тривалою (або довічною) гарантією виробника.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Тип Реза
Фільтр