Бокорізи

Підкатегорії

Шматочки, бокорізи, інструменти для різання – це різновид слюсарного приладдя, що працює за принципом ножиць. З однією лише відмінністю. Ручний інструмент призначений для різання твердих конструкційних матеріалів та металовиробів. Шматочки та бокорізи мають попит у будь-якій сфері діяльності людини, де доводиться мати справу з металом. Будівництво, автосервіс, виробництво, сільськогосподарська галузь, меблева справа.

Купити бокорізи, кусачки – які бувають

Шматочки - це слюсарний ручний інструмент з торцевим розташуванням ріжучих кромок, щодо рукояток. Пристрій використовується для захоплення або перекушування дроту та елементів кріплення. Завдяки закругленій основі робочих губок, кусачками зручно витягати цвяхи, гвинти, шурупи, саморізи. Або, перекушувати їх стрижень під основу.

Бокорізи – слюсарний інструмент типу ножиць, у яких ріжуча кромка знаходиться збоку. Ручний пристрій використовується для перекушування металовиробів і різання твердих листових матеріалів. Зокрема, металу та пластику.

Інструменти для різання – це різновид слюсарних ножиць, які можна використовувати у різних сферах діяльності. Наприклад, купити інструмент для різання можна для електромонтажних робіт, автосервісу, ювелірної справи, провадження, сантехнічних робіт.

Кусачки, бокорізи, інструменти для різання: ціна-якість

Ручний інструмент відноситься до категорії професійної оснастки. Ціна кусачок, бокорізів та інструментів для різання відповідна спеціалізації. З іншого боку, покупець отримує ручний інструмент із бездоганною якістю виготовлення. Продукції властиві такі критерії як:

·         Міцність та стійкість до зносу. Інструмент виготовляється із легованої інструментальної сталі. У заводських умовах, оснащення проходить термічну та хімічну обробку. Завдяки чому досягається краще поєднання міцності та твердості робочих поверхонь інструменту.

·         Довговічність. При правильній експлуатації ріжучі кромки інструменту тривалий час зберігають початкове заточування. При частому користуванні, у будь-якому випадку, заточування крайок не уникнути, а це зношування.

·         Максимальна зручність у роботі. Унікальна форма та розміри інструменту спрощують доступ слюсарному пристосуванню до оброблюваних заготовок. А за комфорт відповідають ергономічні ручки. Зручність досягається правильно відлитими накладками, виготовленими із двокомпонентних полімерів.

Де купити бокорізи, кусачки, інструменти для різання

Нужен надійний ручний інструмент – звертайтесь лише до офіційних дистриб'юторів. Один із надійних дилерів – компанія LDinvest . Купити кусачки, бокорізи, інструменти для різання можна під будь-які завдання.

Асортимент здивує навіть найвибагливішого покупця. Ціна на всі товари встановлена – рекомендована виробником. У разі виникнення питань щодо продукції, оплати, умов доставки або гарантій, звертайтеся до продавців магазину. Менеджери компанії швидко проконсультують із будь-яких питань.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Сечение кабеля, мм²
Тип Реза
Фільтр