Біти TORX

Підкатегорії

Біти TORX - Це змінні насадки під ручний інструмент. Використовуються разом з комірами, викрутками, тріскачками, шуруповертами. Застосовуються для закручування або відкручування елементів кріплення: гвинтів, болтів або шурупів. Біти йдуть у комплекті зі знімною головкою під посадковий квадрат ручного інструменту. Шлиц насадки – 6-кінцева зірочка з гострими променями.

З'єднання TORX відноситься до класу антивандальних. Застосовуються біти в автосервісі, будівництві та виробництві. Використовуються для збирання або розбирання вузлів автомобіля, верстатів, меблів, побутової техніки.

Купити біти звичайні і в головці TORX : різновиди

TORX популярний у США та європейських країнах. Серед інших типів з'єднання, у шліцю є кілька переваг. При використанні електричного або пневматичного інструменту біта швидко захоплює шліци кріплення. За рахунок чого збільшується продуктивність у роботі слюсаря. Конструкція насадки має високий коефіцієнт зачеплення елемента різьбового з'єднання. Завдяки чому, на кріплення можна передавати підвищений момент, що крутить, і ударні навантаження. У сукупності, перелічені переваги знижують знос біти та елементів різьбового з'єднання.

Між собою насадки TORX діляться на 3 види:

·         Класична біта – промені 6-гранної зірочки загострені;

·         Насадка Torx Plus – зірочка має короткі затуплені промені;

·         Біта з отвором – посередині зірочки є кругле заглиблення.

Компанія LDinvest пропонує купити в Україні біти TORX у кількох варіаціях. В асортименті виробника присутні насадки, що відрізняються технічними характеристиками та фізичними розмірами.

·         Стандартні. Насадка звичайної довжини (37 мм). Постачається з намагніченою голівкою. Використовується частіше із шуруповертом або викруткою. Ціна оснащення мінімальна.

·         Подовжені. Довжина біт TORX варіюється в межах 50-100 мм. Використовується для роботи у важкодоступних місцях спільно з коміром, тріскачкою або динамометричним ключем.

·         Ціліснолиті. Біта з головкою поєднані, сама насадка укорочена до 20-25 мм.

·         Ударні. Біта виготовляється з хромомолібденової сталі, головка з хромованадієвої сталі. Використовується із ударним ручним інструментом.

·         Спеціальні. Біти з TIN (нітрид титану) покриттям мають високу стійкість до зношування. Висока вартість таких насадок виправдовується довговічністю використання під час роботи з надтвердими матеріалами.

Замовити біти TORX в Україні – краща ціна

Виготовляються всі насадки з головками лише з інструментальної легованої сталі. Склад металу визначає цільове призначення кінцевого продукту. Усі биті в головці TORX супроводжуються сертифікатом якості та офіційною гарантією виробника.

В асортименті продавця є готові набори бітів. У комплект входять насадки різних розмірів шліц, під один посадковий квадрат ручного інструменту. У наборі може бути вороток, подовжувач, перехідники та інші аксесуари, що спрощують роботу слюсарю з кріпленням. Комплект біт TORX із інструментом купити вигідно для професійних завдань. Ціна набору зручна у будь-якій компонуванні та від будь-якого бренду.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Кол-во в упаковке
Тип наконечника
Размер наконечника
ещё... свернуть
Фільтр