Біти HEX

Підкатегорії

Біти HEX – це спеціальні насадки під ручний інструмент. Використовуються спільно з тріскачками, викрутками або шуруповертами. Базове призначення – відкручування та закручування елементів кріплення. Це можуть бути болти, гвинти чи шурупи. Профіль біти HEX - Шестигранник. Насадки поставляються в комплекті зі знімною головкою, яка є перехідником для біти під ручний інструмент.

Змінні насадки відносять до витратних матеріалів. Затребувані біти в автосервісі та на виробництві, у будівництві та меблевій промисловості. Особливості шліца HEX у покращеному зчепленні з елементом кріплення, якому можна передавати підвищений момент, що крутить. Елементи різьбових з'єднань із шліцом HEX часто називають прихованими.

Купити біти HEX : види, ціна, особливості

За способом використання з ручним інструментом насадки бувають звичайними і ударними. У кожній категорії товару біти поділяються на:

·         Короткі;

·         Середні;

·         Довгі;

·         Спеціальні (для роботи у важкодоступних місцях).

Виробники пропонують купити звичайні біти і в головці HEX поштучно та в готових наборах. Ціна насадок в Україні варіюється в залежності від виду та фізичних розмірів біт. Під кожне завдання знайти потрібну насадку легко.

Переваги біт, що постачаються з головками, у повній сумісності з ручним інструментом. Головки дюймові. Є всі варіації розмірів під посадковий квадрат пневматичного обладнання, моментного або динамометричного ключа, тріскачки або шуруповерта. Біта всередині головки утримується магнітом, що спрощує слюсарю заміну насадки у процесі роботи. У бітах під ударний інструмент головки оснащені пазами для кульок.

Для роботи у важкодоступних місцях є багато цікавих пропозицій. Подовжені біти, насадки із закругленими кутами (для роботи під кутом), всілякі перехідники та кардани.

Замовити біти HEX (шестигранник) – краща ціна

Вся продукція виготовляється з інструментальної сталі з додаванням легуючих компонентів. Біти HEX проходять додаткову термічну чи хімічну обробку. Насадки під звичайний інструмент виготовляють із хромованадієвої сталі з додаванням кремнію. Поверхня біт полірується, головки проходять додаткове хромування. Насадки під ударний інструмент виготовляють із хромомолібденової сталі та обробляються фосфатним потопленням. У деяких випадках біти виготовляються з металу, легованого вольфрамом та іншими хімічними компонентами. Належать такі насадки до категорії «спеціальний інструмент». Який найчастіше виготовляється на замовлення.

Компанія LDinvest пропонує кілька готових рішень для покупців, які бажають заощадити на фінансах. Йдеться про набори біт різних розмірів, що мають у комплекті однакові головки під комір. Або пропонує купити насадки зі змішаними форматами головок під інструмент. У будь-якому випадку, споживач знайде для себе рішення за ціною і функціональністю.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Кол-во в упаковке
Тип наконечника
Размер наконечника
ещё... свернуть
Фільтр