Автомобільний інструмент

Підкатегорії

До категорії товарів «Автомобільний інструмент» входить вузькоспеціалізоване оснащення для проведення ремонтно-відновлювальних робіт вузлів, механізмів та кузова транспортного засобу. Орієнтований інструмент на автосервіс та гаражне використання. Крім оснащення, підібрати та замовити можна запчастини для автомобільних пристроїв. Ціна інструменту залежить від складності конструкції, комплектації та бренду.

Купити автомобільний інструмент: особливості

На ринку України сотні пропозицій інструменту ремонту транспорту. Відрізняються товари за функціональністю та ціною. Але виробники, враховуючи всі побажання покупців, зробили оснащення надійним та довговічним. Пристосування відповідають стандарту ISO , можуть виконувати універсальні та вузькоспеціалізовані завдання.

У розрізі інструменту у виготовленні використовується легована сталь. Міцний та надійний матеріал гарантує всім видам оснащення стійкість до зношування. Для професіоналів передбачені відмінні набори ручного інструменту, укомплектовані необхідними аксесуарами та запчастинами.

Замовити автомобільний інструмент – ціна-якість

Щоб покупцю було простіше визначитися у виборі, всі види продукції в магазині LDinvest поділені за призначенням:

·         Проведення кузовних робіт. Інструмент орієнтований на виконання рихтування, зварювання та фарбування кузова транспортного засобу. Зворотні молотки, зварювальні захвати, фарбопульти та інші вузьконаправлені пристрої для слюсарів.

·         Обслуговує базові агрегати машини. Двигун, трансмісія, ходова частина. Інструмент згрупований за функціональністю та цільовим призначенням. Є пристрої для роботи з елементами кріплення, проведення складних монтажно-демонтажних робіт. Оснащення для діагностики агрегатів та аксесуари для підвищення зручностей в обслуговуванні.

·         Інструмент обслуговування кондиціонерів. Оснащення більше орієнтована на звичайних автовласників. Використовується для діагностики системи кондиціювання. Особливість інструменту в тому, що він допомагає провести огляд, а ремонт вже виконують професіонали автосервісу.

·         Оснащення для монтажу та зняття стекол автомобіля.

·         Допоміжні аксесуари для ремонту транспортних засобів. У перелік продукції входять товари, які забезпечують комфорт робочому місці слюсаря.

Як вибрати та купити автомобільний інструмент

Насамперед, орієнтуватися треба на цільове призначення. Точно розуміти де і як використовуватиметься автомобільний інструмент. Враховуючи специфіку оснастки, краще придбати пристосування таке, з яким є досвід поводження. Розраховувати на універсальність можна лише у розрізі різних марок автомобіля.

Для багатьох покупців у виборі інструменту критична ціна. Потрібно розуміти, що оснастка специфічна та замінити її підручними засобами не завжди можливо. Зате в ефективності інструмент немає аналогів. Інакше б подібні пристрої просто не продавалися в магазинах України.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Фільтр