Апарати плазмового різання

Підкатегорії

Апарати плазмового різання (CUT) - це обладнання, яке застосовується для точного (без деформації) різання різних видів металу. Особливістю даного типу пристроїв є можливість обробки досить товстого матеріалу, близько 45 мм. У порівнянні з болгарками та газорізками, плазморізи мають значно більшу продуктивність при значно менших витратах на витратні матеріали. Застосовують такий інструмент у автосервісі, на машинобудівних заводах та ремонтних майданчиках.

Купити апарати плазмового різання – найкраща ціна

На ринку представлена досить велика кількість брендів, які виробляють плазморізи. Найбільшим попитом користуються товари брендів Awelco та Telwin . Відмінна риса - висока якість і надійність зварювального обладнання. Вся продукція проходить тотальний контроль на всіх етапах виробництва, що дозволяє досягти такої еталонної якості.

Апарати плазмового різання (CUT): переваги

·         Висока продуктивність обладнання;

·         точний та рівний зріз;

·         можливість здійснювати фігурне різання;

·         не потрібна попередня обробка заготовок;

·         відмінно підходить як для чорного металу, так і кольорового, а також їх сплавів;

·         висока надійність;

·         екологічна безпека;

·         можливість плавно регулювати силу струму обробки матеріалу різної товщини;

·         доступна ціна;

·         економія на витратних матеріалах, купити які не завжди можлива через обмеженість асортименту.

Плазморіз складається з блоку живлення (імпульсного перетворювача), плазмотрона (різака) та кабелю-пакету. Принцип роботи пристрою полягає в наступному. У плазмотрон встановлюється електрод, після чого вмикається блок живлення. Потім змінний струм перетворюється на високочастотний розряд (до сотні ампер), який розжарює електрод. Одночасно з цим, плазмортон, за допомогою компресора, подається стиснене повітря.

У момент, коли повітря стикається з розпеченим електродом, утворюється плазмовий струмінь, температура якого становить від 5000 до 30000 градусів за Цельсієм. Завдяки високій температурі та швидкості, а також великому тиску струмінь буквально спалює метал у місці обробки. При цьому повітря, яке подається, здуває розплавлені частинки металу. Це дозволяє отримати точний та рівний зріз матеріалу. Таку обробку прийнято називати повітряно-плазмовою різкою.

Як замовити апарат плазмового різання в Україні.

При виборі плазморізу слід звернути увагу на такі показники:

·         Діапазон ріжучого струму. Для різної товщини металу потрібна певна сила струму. Тому, перш за все, необхідно визначиться, якою товщиною матеріал планується надалі обробляти.

·         Напруга, яка потрібна обладнання для якісної роботи. Потрібно обов'язково врахувати, чи зможе електромережа, яка є на підприємстві, витримати таку напругу. Вирішили купити плазморіз – обов'язково враховуйте цей фактор.

·         Тиск стисненого повітря та його робоча витрата. Для оптимальної роботи плазморізу зазвичай потрібен тиск повітря від 4 до 6 Бар. Тому компресор, який надалі застосовуватиметься для роботи, повинен відповідати цим параметрам.

·         Системи захисту. Апарати плазмового різання (CUT) повинні мати захист пристрою від короткого замикання, перепадів напруги та перегріву. Нехай ціна апарату буде вищою, але захист у пріоритеті.

·         Габаритні розміри та вага пристрою. Сучасні плазморізи в основному виробляються із застосуванням інверторних технологій, що дозволяє значно знизити вагу обладнання.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Мощность, кВт
Напряжение
Максимально потребляемая мощность, кВт
Максимальный сварочный ток, А
Регулировка мощности
Частота сети, HZ
Фільтр