Апарати контактного точкового зварювання

Підкатегорії

Точкове контактне зварювання – це спосіб з'єднання металевих елементів шляхом їх нагрівання електричним струмом. Полягає в тому, що деталі точково зварюються в декількох місцях за допомогою сили струму і зусилля. Надійність та якість такого з'єднання залежить від кількості та розміру цих точок. Апарати точкового контактного зварювання допомагають досить економічно, а головне швидко поєднувати різні метали. Її широко застосовують у автомайстернях для ремонту автомобілів та сільгосптехніки, авіабудуванні, ювелірних майстернях та на заводах, а також у побуті.

Купити апарати точкового контактного зварювання – найкраща ціна

Метод контактного зварювання характеризується великою продуктивністю та великою сферою застосування. З його допомогою можна поєднувати як дрібні деталі електронних пристроїв, так і досить товсті сталеві листи. Цим і обумовлена така популярність апаратів для точкового зварювання. Купити обладнання можна для аматорських та професійних завдань. Ціна повністю відповідатиме функціональності та зручності в роботі.

Електроди притискають дві заготовки у потрібному місці та з фіксованим тиском. Потім до цієї точки дотику подається високий імпульс струму, який починає плавити метал. Цей процес займає дуже короткий проміжок часу, тому місце контакту швидко починає кристалізуватись. Внаслідок цього утворюється так звана зварювальна точка. Щоб надати міцність з'єднанню зусилля на місце зварювання, продовжує подаватися ще якийсь час після завершення подачі імпульсу.

Розрізняють два основні методи контактного точкового з'єднання металів:

·         м'які;

·         жорсткі.

М'який метод зварювання характеризується поступовим нагріванням заготовок із застосуванням середнього імпульсу струму (приблизно 100 ампер на 1 квадратний міліметр). Процес прогріву становить середньому від 0,5 до 3 секунд. Пристрої споживають менше енергії, незначно впливають на електричну мережу і мають невелику вартість. Використовують такий спосіб в основному для з'єднання заготовок із сталей, які схильні до термічної обробки.

При жорсткому методі зварювання тривалість процесу нагрівання значно менша, ніж при м'якому (від 0,1 до 1,5 секунд). При цьому, імпульс електричного струму та зусилля стиснення заготовок на порядок вищі. Сила струму становить приблизно 300 ампер на 1 міліметр квадратний заготовки. А сила стиснення може досягати від 3 до 8 кг на той же кв. Найчастіше такий метод застосовують для зварювання заготовок із міді, алюмінію та інших металів, що характеризуються великою теплопровідністю. Жорсткий спосіб використовують для з'єднання високолегованих сталей, з метою збереження їх стійкості до утворення корозій.

Чому вигідно замовити апарати точкового контактного зварювання

·         Висока продуктивність. Короткий час процесу зварювання дозволяє пристроям зробити за хвилину до 800 зварних точок.

·         Якісне з'єднання навіть найтонших заготовок та деталей. Це дозволяє значно розширити сферу застосування апаратів.

·         Висока міцність та естетичний вигляд з'єднання. Місце зварювання заготовок у процесі подальшої експлуатації не піддається старінню.

·         Точкове контактне зварювання дуже економічне. Все завдяки тому, що пристрої споживають дуже мало електричної енергії та витрачають мінімум електродів. Ціна обладнання незрівнянна з цією економією.

·         Простота пристрою. Апарати для точкового зварювання практично повністю автоматизовані і не потребують особливої кваліфікації працівника. З ними легко зможе впоратися навіть зварювальник-початківець. Тому купити апарат для точкового контактного зварювання вигідно навіть новачкам, які тільки пізнають це ремесло.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Напряжение
Максимально потребляемая мощность, кВт
Максимальный сварочный ток, А
Фільтр