Антистатичний інструмент ESD

Підкатегорії

Антистатичний інструмент часто називають промисловими пінцетами. Так як зовні, все оснащення дуже схоже на побутове приладдя. З однією різницею – антистатичний інструмент має власний поверхневий опір. Ця властивість потрібна для того, щоб накопичений електростатичний заряд від людини або інструменту не передавався деталям.

Чому краще придбати антистатичний інструмент

Електростатичні заряди ( ESD ) – величезна проблема для майстрів та інженерів, яким доводиться працювати з електроприладами. І багато слюсарних інструментів на ринку вміють поглинати цей зайвий вільний заряд.

Переваги антистатичних інструментів:

·         Висока якість слюсарного інструменту. Робочі частини оснащення ідеально підігнані. Пінцети, кусачки, плоскогубці та інший інструмент дуже ефективні у роботі.

·         Доступна ціна. Прийнято вважати, що всі інструменти зі спеціальними здібностями коштують дорого. Але це не так.

·         Найкраща ергономіка. І не потрібно думати, що через антистатичні накладки оснащення стане громіздким або незручним. Всі виробники чудово попрацювали над комфортом та дизайном. Тому будь-який інструмент лежить у руці, як влитий.

Купити інструмент антистатичний – ціна-якість

Вартість всіх видів слюсарного приладдя можна назвати унікальною. Як і асортимент, де виробники примудряються під кожен вид інструменту випускати аналоги з різними розмірами приладдя. Усі ці блага – заслуга керівництва компанії.

Німецькі виробники намагаються конкурувати на ринку з відомими тайванськими брендами. А тайванці, навпаки, заповнюють ринок дедалі досконалішим інструментом. Ця боротьба цікава покупцю тим, що вартість оснащення прагне вниз. Це легко помітити навіть за дизайнерським забарвленням рукояток, які виготовляються з різнокольорових двокомпонентних полімерів. Тому за співвідношенням ціна-якість весь інструмент готовий боротися за перемогу.

Де краще замовити антистатичний інструмент

На ринку України продукція представлена дуже слабо. Багато магазинів інструменту роблять вибір на користь бюджетних китайських рішень. А з дорожчими «тайванцями», «німцями» та «американцями» намагаються не зв'язуватися. Але ну треба зневірятися. Купити якісний антистатичний інструмент можна в магазині LDinvest . Особливість у тому, що компанія працює із заводами-виробниками за партнерською угодою. А це – найкращі умови для роздрібного та оптового покупця. Повний асортимент товарів за каталогом та мінімальна ціна інструменту в Україні.

А якщо покупець не знає, який інструмент замовити, на допомогу прийдуть продавці в магазині. Досвідчені менеджери добре знаються на інструменті, знають, як він працює і де використовується. Просто озвучте свій бюджет і для яких цілей потрібне слюсарне оснащення. Результат не змусить на себе довго чекати.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Сплав
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Тип Реза
Фільтр